Огляд та відгуки про TP-LINK Archer C20. Роутер з підтримкою Wi-Fi 5GHz і USB портом

TP-LINK Archer C20: оптимальний варіант домашнього роутера з Wi-Fi 5GHz і USB

TP-LINK Archer C20: роутер з Wi-Fi 5GHz і USB
  • Фото TP-LINK Archer C20
  • Недорогий, двохдіапазонний роутер TP-LINK Archer C20
  • Огляд роутера TP-LINK Archer C20
  • Порти і кнопки роутера Archer C20
  • TP-LINK Archer C20

Сьогодні у нас на огляді дуже вдала модель маршрутизатора - TP-LINK Archer C20. Я вже перевірив цей роутер в роботі, і готовий поділиться своєю думкою про цю модель. Нещодавно я писав про схожий роутере TP-LINK Archer C20i. Це практично однакові пристрої. Головні відмінності в корпусі, і у Archer C20 зовнішні антени. Якщо ви хочете вибрати оптимальний варіант маршрутизатора для будинку, або квартири, за хорошу ціну, і з підтримкою сучасних технологій, то Archer C20, або Archer C20i, це ідеальний варіант. Зараз поясню чому.

На даний момент, ціна на ці маршрутизатори приблизно 40 доларів. За ці гроші ми отримуємо маршрутизатор, якого по потужності вистачить для звичайної квартири, або будинку. Що дуже важливо, підтримку нового стандарту 802.11ac (5GHz), і наявність USB порту. У статті як вибрати Wi-Fi роутера для будинку, або квартири я писав, що зараз вже немає сенсу купувати роутер без підтримки Wi-Fi 5GHz і USB порту. Через деякий час, ви захочете використовувати мережу на частоті 5GHz (стандарт 802.11ac), і підключити флешку (наприклад, для настройки FTP сервера, або загального доступу до файлів), або принтер до свого роутера.

Звичайно ж, якщо у вас немає мети заощадити, то ви можете вибрати більш дорогу модель. Але на даний момент, роутер TP-LINK Archer C20, це оптимальний варіант домашнього маршрутизатора. В огляді Archer C20i я писав, що через деякий час, це будуть дуже популярні моделі маршрутизаторів. Як тільки все почнуть переходити на новий стандарт 802.11ac.

Що стосується продуктивності TP-LINK Archer C20, то її цілком вистачить для домашніх завдань. Думаю, проблем із завантаженням файлів, переглядом відео та онлайн іграми виникнути не повинно. З плюсів Archer C20 хотів би ще виділити наявність прошивки російською мовою (якщо з заводу англійська, то потрібно оновити), і підтримку 3G / 4G модемів (наскільки я зрозумів, тільки в Росії) після установки останньої прошивки. Я вже писав інструкцію з налаштування TP-LINK Archer C20, в цьому плані все добре. Сподобалося, що тепер, якщо є проблеми з підключенням до інтернет провайдеру, то індикатор "Internet" горить помаранчевим кольором.

З мінусів я виділив би незнімні антени (але, на дводіапазонних роутерах міняти антени не бажано), вже за традицією - відсутність гумових ніжок, і мені здалося, що індикатори на передній панелі занадто яскраві. Ну і немає можливості повісити роутер на стіну (хоча, антени повертаються). Це потрібно не всім, але зверніть увагу при виборі.

Огляд TP-LINK Archer C20

Почнемо з нижньої частини корпусу маршрутизатора. Вона виконана з сірчаного матового пластика. Антени так само сірі, як я вже писав вище - незнімні. Верхня частина маршрутизатора прикрита кришкою з темно-синього пластика. Він глянсовий. І це не просто гладкий пластик, він має цікаву структуру, як ніби гранований. Як діамант. Якщо дивитися на роутер під різними кутами, то він відображає світло і змінює відтінок. Виглядає цікаво і не нудно. Ще, на лицьовій панелі у нас логотип TP-LINK, і індикатори, які горять синім кольором. Логотип, до речі, теж незвичайний. Він не просто намальований, а об'ємний. Виглядає набагато краще.

Що стосується охолодження, то тут все в порядку. Вся нижня, і бічні панелі в невеликих отворах. Через їх форми, пил не потраплятиме всередину маршрутизатора.

TP-LINK Archer C20

Як завжди, все кнопки і порти розміщені на задній панелі роутера. У TP-LINK Archer C20 є 4 LAN порту, 1 WAN, 1 USB-порт, і роз'єм для підключення живлення.

Кнопки: включення і відключення живлення, WPS / Reset, і кнопка для відключення Wi-Fi мережі.

Порти і кнопки роутера Archer C20

Ось і весь огляд. Коротко, але інформативно 🙂

Відгуки про роутере TP-LINK Archer C20

Свій відгук я вже написав на початку цієї статті. Я думаю, що це оптимальний варіант дводіапазонного, домашнього маршрутизатора. Судячи з відгуків в інтернеті, працює він стабільно, Wi-Fi мережу "пробиває" далеко, швидкість по Wi-Fi сильно не ріже. Я проблем в цьому плані не помітив. Ну і найголовніше, є підтримка Wi-Fi 5GHz і USB-порт. Я вже знайомий з деякими конкурентами цієї моделі за ціною та характеристиками, але Archer C20 і Archer C20i сподобався мені найбільше. Постараюся найближчим часом розглянути інших конкурентів. Можливо, моя думка зміниться.

Якщо ви вже користуєтеся роутером TP-LINK Archer C20, то можете залишити свій відгук у коментарях. Жодного прихильника чи корисним для всіх, хто вибирає сучасний і доступний за ціною роутер для дому.