Роутер TP-Link TL-WR940N (v3): огляд та відгуки

Роутер TP-Link TL-WR940N (v3): огляд та відгуки

Огляд роутера TP-Link TL-WR940N (v3)
  • Відгуки про роутере TP-Link TL-WR940N
  • Фото TP-Link TL-WR940N (v3)
  • TP-Link TL-WR940N

Вже давно на сайті опублікована стаття з налаштування двох роутерів TP-Link TL-WR940N і TL-WR941ND. Це одна з перших інструкцій на help-wifi.com. Стаття дуже популярна, зібрала багато коментарів. Це і не дивно, адже маршрутизатори TP-Link TL-WR940N і TP-Link TL-WR941ND дуже популярні серед користувачів. Сьогодні ми розглянемо оновлену версію роутера TP-Link TL-WR940N (апаратної версії v3). Раніше цей роутер випускався в білому корпусі. Який, чесно кажучи трохи застарів, і виробник оновив його. Тепер модель TL-WR940N виходить в красивому і сучасному чорному корпусі нової форми. І наскільки я зрозумів, був оновлений не тільки корпус, але і сам чіпсет, на якому працює маршрутизатор. Залізо оновлюється з кожною новою апаратної версією.

Що з себе являє TL-WR940N. Я думаю, що це роутер, який просто ідеально підходить для використання в приватному будинку, або квартирі. Особливо, коли у вас квартира не маленька, ви будете підключати по Wi-Fi не одне-два пристрої а більше, і при цьому хочете без проблем дивитися оналйн відео, грати в онлайн ігри і т. Д. Можна купити дешевшу модель TP- LINK TL-WR841N. Але якщо фінанси дозволяють, то краще взяти TP-Link TL-WR940N, він не сильно дорожче. Ну а якщо вам потрібен Wi-Fi 5GHz, і USB порт, то дивіться TP-LINK Archer C20, або Tp-Link Archer C20i. Якщо не можете визначиться з вибором маршрутизатора, то почитайте статтю який Wi-Fi роутер краще купити для дому, або квартири.

У будь-якому випадку, TP-Link TL-WR940N буде тримати до 15 пристроїв при підключенні по Wi-Fi, цього для будинку більш ніж достатньо. До того ж, судячи з відгуків, у цій моделі немає проблем з радіусом покриття Wi-Fi мережі. Для великої трикімнатної квартири точно має вистачити. Правда, тут вже все залежить від тих умов, де буде встановлений цей роутер. Є можливість налаштувати обмеження швидкості по IP-адресами. Але на жаль, немає підтримки гостьовій мережі.

Налаштування роутера дуже проста. Панель управління як у всіх TP-Link, зеленого кольору. У моєму випадку, вона ще й російською мовою. Якщо не зможете розібратися з настройками, то дивіться інструкцію з налаштування. Посилання я давав на початку статті.

Огляд TP-Link TL-WR940N

Як я вже писав, раніше ця модель випускалася в білому корпусі. Але, починаючи з апаратної версії v3, в копанні TP-Link оновили дизайн цього маршрутизатора. Не просто оновили, а повністю його змінили.

Тепер це сучасний пристрій, який виконано з чорного пластику. А на лицьовій панелі пластик в має рельєфну структуру (дивіться фото). Що звичайно ж тільки прикрашає маршрутизатор. Так само на лицьовій панелі знаходиться логотип TP-Link, який так само виглядає об'ємно, і індикатори, які горять синім кольором. До речі, що стосується індикатора WAN (інтернету). Вже бачив на кількох нових роутерах TP-Link, тепер коли кабель в WAN-порт підключений, але роутер не підключений до інтернету (наприклад, через налаштувань), то індикатор WAN горить помаранчевим (червоним) кольором. Це дуже зручно.

Фото TP-Link TL-WR940N (v3)

Ну і як завжди, всі порти і кнопки сховалися на задній панелі маршрутизатора. Там у нас 1 WAN, і 4 LAN порту. Так само є три кнопки: включення / відключення живлення, кнопка WPS / RESET, і кнопка включення / відключення Wi-Fi мережі. Ну і звичайно ж роз'єм для підключення адаптера живлення.

Так само там закріплені три антени, але вони не знімні. Що стосується їх потужності, то начебто по 5dbi кожна.

TP-Link TL-WR940N

На жаль, немає можливості повісити роутер на стіну. Для багатьох це важливий момент.

Відгуки про TP-Link TL-WR940N (v3)

З першої апаратної версії роутер TP-Link TL-WR940N має велику популярність серед покупців. Через хорошого співвідношення ціна / якість. А з апаратної версії v3, і вище, я думаю, це маршрутизатор стане ще більш популярним. Правда, серед тих, хто не женеться за новими технологіями. Адже у цій моделі немає підтримки нового стандарту IEEE 802.11ac (Wi-Fi 5GHz), і немає USB порту. Але це звичайно ж відбилося на його ціні.

У будь-якому випадку, модель була і буде популярною, адже ціна як завжди вирішує. Я думаю, що ви навряд чи пошкодуєте, вибравши в якості домашнього роутера модель TL-WR940N.

Що стосується відгуків про TP-Link TL-WR940N, то їх звичайно ж дуже багато. Адже модель продається вже давно, і дуже успішно. Я тут сидів, читав відгуки, і не знайшов нічого поганого про цю модель. Є звичайно ж різні відгуки, але тут є один момент, не всі розумію як правильно налаштувати роутер, і що взагалі від нього очікувати.

Якщо вам потрібен роутер для дому, або квартири, влаштовує ціна і подобається ця модель зовні, то можете купувати не роздумуючи. А потім не забудьте залишити свій відгук про TL-WR940N. Всього доброго!