TP-LINK TL-WR840N: огляд, відгуки, характеристики

TP-LINK TL-WR840N: огляд, відгуки, характеристики

Фото TP-LINK TL-WR840N
  • Роз'єми і кнопки на TP-LINK TL-WR840N
  • TL-WR840N
  • Комплектація Роз'єми і кнопки на TP-LINK TL-WR840N

З'явилася можливість ознайомитися з роутером TP-LINK TL-WR840N, про який я зараз розповім. Якщо ви вибираєте собі новий маршрутизатор, то ця інформація повинна вам стане в нагоді. Я вже підготував інструкцію з налаштування TP-LINK TL-WR840N. Так що, якщо ви купите цей маршрутизатор, то зможете по ній налаштувати.

Почати потрібно з того, що TP-LINK TL-WR840N - це виключно маршрутизатор для невеликого будинку, або офісу. Якщо вам потрібно організувати роздачу інтернету по Wi-Fi і по кабелю скажімо на більш ніж 10 пристроїв, і постійно щось завантажувати, грати в онлайн ігри, і виконувати інші складні завдання, то вам потрібен маршрутизатор більш потужний. Наприклад, як варіант можна подивитися TP-LINK Archer C20i, який до того ж підтримує Wi-Fi 5 GHz.

Цей роутер без проблем буде роздавати інтернет на кілька пристроїв по Wi-Fi, і з мережевого кабелю. Судячи з інформації на коробці, він витримує онлайн ігри, завантаження файлів і т. Д. Але потрібно розуміти, що все в міру. Їли ви запустите якісь важкі ігри на декількох комп'ютерах одночасно, то швидше за все він це навантаження не витримає. Якби такі бюджетні моделі справлялися з усіма завданнями, то хто тоді б купував роутер, які стоять в десять і більше разів дорожче.

TP-LINK TL-WR840N взагалі цікава модель. Чому? Дивіться, він за характеристиками практично нічим не відрізняється від TP-LINK TL-WR841ND. І судячи з характеристик краще популярного TP-Link TL-WR740N. Але за ціною, він дешевше TL-WR740N. Ось такі справи. Чомусь він не став таким популярним як TL-WR841ND, і TL-WR740N. Чесно кажучи, навіть не знаю чому.

Хороший роутер, який точно відповідає своїй ціні, і впорається з тими завданнями, для яких він був створений.

Невеликий огляд TP-LINK TL-WR840N

Цікавий дизайн, білий глянсовий пластик з якого зроблений практично весь маршрутизатор виглядає добре. Сірим пластиком виділена тільки панелька під індикатори, і напис TP-LINK так само сірого кольору.

Що стосується елементів управління, то дуже порадувало наявність окремої кнопки для включення / виключення живлення, і кнопки для включення / вимикання Wi-Fi мережі. Це те, чого дуже не вистачає в TP-LINK TL-WR740N. Так само на задній стороні маршрутизатора ви знайдете кнопку WPS / RESET, 4 LAN роз'єму, і 1 WAN роз'єм. Ну і звичайно ж роз'єм для підключення адаптера живлення.

У TP-LINK TL-WR840N вбудовані антени, тому нічого не стирчить. Тим кому не подобаються стирчать антени, ця модель повинна сподобається. Так само потрібно відзначити, що є можливість повісити роутер на стіну. Для багатьох це важливо. Саме мені не сподобалося тільки те, що ніжки роутера НЕ прогумовані, і він ковзає по столу.

Характеристики

  • Швидкість Wi-Fi мережі до 300 Мбіт / с
  • LAN порти з максимальною швидкістю 100 Мбіт / с
  • Для підключення інтернету до роутера використовується 1 WAN порт з максимальною швидкістю 100 Мбіт / с
  • Дві вбудовані антени
  • Є підтримка моста WDS
  • Тип підключення WAN. Тут все стандартно: Динамічний IP, Статичний IP, PPPoE, PPTP, L2TP, BigPond.

Більш докладні характеристики та іншу інформацію з цього роутера ви можете подивитися на офіційному сайті. Ось його сторінка //www.tp-link.ua/ru/products/details/cat-9_TL-WR840N.html#overview.

TP-LINK TL-WR840N: відгуки

Почитав відгуки про TP-LINK TL-WR840N в інтернеті, подивився що пишуть люди, і нічого поганого не побачив.

Я знаю, що вас цікавить найбільше: наскільки він ріже швидкість, і який радіус покриття Wi-Fi мережі. Я вже десь писав з цього приводу. Все індивідуально. Дуже багато залежить від тих умов, де ви будете використовувати маршрутизатор, і від тих пристроїв, які ви будете до нього підключати. Ось якщо подивитися відгуки, то можна побачити інформацію, що по Wi-Fi деякі отримують 80 Мбіт / с, або навіть більше. А є відгуки, де і 10 Мбіт / с Ніяк не вичавити. Я б радив навіть не звертати увагу на цю інформацію.

Точно так же з радіусом покриття бездротової мережі. У всіх різні будинки, різні стіни і різні джерела перешкод. А від цього дуже сильно залежить те, як далеко роутер зможе пробивати сигнал.

Цей маршрутизатор точно нічим не гірше інших моделей, які можна придбати за цю ціну. Мені роутер сподобався. А далі вже справа смаку, мені здається, що більшість при покупці роутера взагалі орієнтуються на вигляд пристрою. Так що фото можете подивитися вгорі цієї сторінки.

Залишайте свої відгуки про TP-LINK TL-WR840N в коментарях.