Оновлення (установка) драйвера на Wi-Fi в Windows 10

Оновлення (установка) драйвера на Wi-Fi в Windows 10

Сьогодні мені в коментарях підказали один цікавий спосіб, яким можна вирішити деякі проблеми з роботою Wi-Fi в Windows 10. А проблем там досить. На сторінці з інструкціями по Windows 10, можна знайти вже більше 10 статей з різними порадами і рішеннями. Так ось, сьогодні я покажу як оновити драйвер Wi-Fi адаптера в Windows 10 через диспетчер пристроїв. Ми розглянемо саме оновлення драйвера, коли система шукає драйвер на комп'ютері, або в інтернеті (якщо він підключений).

Цей спосіб повинен допомогти вирішити проблему з помилкою «Не вдається підключитися до цієї мережі», коли не виходить включити Wi-Fi на ноутбуці (неактивний перемикач), коли підключення "Обмежено" і т. Д.

У будь-якому випадку, якщо у вас не працює Wi-Fi в Windows 10, то поради з цієї статті потрібно обов'язково спробувати. Цей запис, доповнення до статті Вирішення проблем з драйвером бездротового Wi-Fi адаптера в Windows 10, в якій я писав про заміну драйвера зі списку заставлених, і про те, як його видалити і відкотити.

Як оновити драйвер бездротового адаптера в Windows 10?

Найкращий спосіб, це звичайно ж завантажити драйвер з офіційного сайту, для нашої моделі і для Windows 10, і встановити його заново. Але, як правило, такий драйвер є не для всіх ноутбуків (адаптерів). Тому, спробуємо інший спосіб.

Бажано, що б ноутбук був підключений до інтернету. Так, я знаю що Wi-Fi не працює. Тому, якщо є можливість, підключіть інтернет по мережевому кабелю. Тимчасово.

Далі потрібно відкрити диспетчер пристроїв. Для цього, натисніть правою кнопкою миші на меню пуск, і виберіть "Диспетчер пристроїв". Або, знайдіть його через пошук і відкрийте.

Оновлення драйвера через диспетчер пристроїв в Windows 10

Відкриваємо вкладку "Мережеві адаптери", знаходимо адаптер в назві якого є "Wi-Fi", або "Wireless", натискаємо на нього правою кнопкою миші, і вибираємо "Оновити драйвери". До речі, біля самого адаптера може бути жовтий знак оклику. Це говорить про те, що він не працює належним чином.

Якщо у вас взагалі немає такого адаптера, то швидше за все, система не змогла підібрати драйвер. Потрібно шукати і встановлювати його вручну (дивіться в кінці цієї статті).

Драйвер Wireless адаптера в Windows 10

Вибираємо пункт "Автоматичний пошук оновлених драйверів".

Автоматичний пошук оновлених драйверів

Чи піде пошук, і якщо драйвер буде знайдений, то ви побачите процес його установки.

Windows 10: установка драйвера на Wi-Fi

І повідомлення про успішну установку.

оновлення драйвера завершено

Пошук драйвера Wi-Fi адаптера за назвою

Якщо на сайті виробника вашого ноутбука, або адаптера ви не можете знайти драйвера для вашої моделі і десятої версії Windows, але адаптер є в диспетчері пристроїв, то можна спробувати знайти його за назвою самого адаптера.

У мене вийшло. На сайті ASUS, для мого ноутбука ASUS K56CM немає драйверів для Windows 10. Але, я знайшов їх за назвою адаптера. Що б не переписувати назва в пошук вручну, його можна скопіювати.

Натискаємо на адаптер правою кнопкою миші і вибираємо "Властивості". Потім, переходимо на вкладку "Відомості". Натискаємо правою кнопкою миші на назву, і вибираємо "Копіювати".

Пошук драйвера за назвою Wireless адаптера

Шукаємо за назвою в Яндексі, або Google.

Установка драйвера через диспетчер пристроїв (якщо немає .exe файлу)

Можливо, ви скачаєте драйвер в архіві (rar, або zip), де не буде установника (файлу з розширенням .exe, після запуску якого піде установка). Що б його встановити, потрібно витягти вміст архіву, знову відкрити диспетчер пристроїв, на вкладці "Мережеві адаптери" натиснути правою кнопкою на наш адаптер і вибрати "Оновити драйвери" (писав про це вище).

Якщо адаптера у вас немає (драйвер ще не встановлений), то він буде як "Невідомий пристрій" з жовтим значком. Натискаємо на нього. Якщо їх кілька, то використовуємо "метод тику" (перевіряємо кожен).

Wi-Fi адаптер як невідомий пристрій

Вибираємо пункт "Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері".

Натиснувши на кнопку "Огляд", вибираємо папку, в яку ми витягли викачані драйвера. Натискаємо на кнопку "Далі".

Оновлення драйвера з папки

Якщо пощастить, то система встановить драйвер, і Wi-Fi у вас буде працювати.