Чому не працює USB-модем від телефону на Windows 10?

Чому не працює USB-модем від телефону на Windows 10?

Привіт, купив я новий комп'ютер, тобто все сам зібрав, комп не з дешевих, після установки Windows на чистий жорсткий, я встановив драйвера мережевої карти і чіпсета, при підключення телефону (Samsung S8 +) він його все розпізнає і т. Д. При натисканні включити USB-модем на телефоні, на індикаторі інтернет жовтий знак, Невизначена мережа, підключення до інтернету відсутня. Для перевірки робив це на ноутбуці і другом ПК, все працює, не можу розібратися в чому справа, багато вже всіх спробував, як і ставити IP самому і маски, мережевий адаптер телефону комп розпізнає, але в інет не пускає.

відповідь

Добрий день. З такою проблемою ще не стикався. За ідеї, якщо на двох інших комп'ютерах цей телефон Samsung S8 + працює в режимі USB-модему, то значить причина на стороні саме вашого нового комп'ютера.

Насамперед я б відключив антивірус, якщо він є. А ще краще взагалі його видалити. Система чиста, але про всяк випадок можна виконати скидання налаштувань мережі. Хіба мало, а раптом допоможе.

Ви писали, що пробували прописувати адреси вручну. Але не зовсім зрозуміло, які адреси і де саме ви прописували. Підключіть телефон до іншого комп'ютера, де все працює. Зайдіть в "Мережеві підключення". Натисніть правою кнопкою миші на підключення через телефон в якості USB модему і виберіть "Стан".

Чи не працює телефон в режимі USB модему

Далі натисніть на кнопку "Відомості", і подивіться там IP-адресу, маску підмережі та шлюз за замовчуванням.

Невизначена мережа при підключенні до інтернету через телефон по USB

Потім пропишіть ці адреси у властивостях підключення через телефон (у властивостях IP версії 4 (TCP / IPv4)) в якості USB-модема на новому комп'ютері. DNS можете прописати 8.8.8.8 / 8.8.4.4. В IP-адресі можете змінити останню цифру. Приблизно ось так:

Комп'ютер не отримує IP від ​​телефону в режимі USB-модем

Не впевнений що це спрацює, але можна спробувати.

Ось ще стаття на тему: Невизначена мережа в Windows 10. Підключення до інтернету відсутня

Драйвера встановлені всі і з сайту виробника комплектуючих? Хоча, якщо комп'ютер бачить мережеве підключення через смартфон, то навряд чи в драйверах причина.

Можна ще встановити всі оновлення Windows 10. Але для цього потрібно підключення до інтернету. Якщо є можливість на час підключиться з мережевого кабелю до інтернету, то зробіть це.