Нестабільна робота маршрутизатора ASUS WL-520GU

Нестабільна робота маршрутизатора ASUS WL-520GU

Добридень! У приватному будинку давно варто Асус 520 GU. Але після того як роутер реально завис і скинулися частково настройки, неможливо відновити настоянки і роботу роутера. Комп'ютер на пряму, ноутбук через wi-fi. Якщо ноутбук заходить в скайп, то викидає комп'ютер і в цей час пінг на гугл вісни (або як правильно сказати).

Якщо комп'ютер (не в скайпі) а в грі для Windows 10, а ноутбук включає (НЕ скайп) а свою гру (однокласники) і просто сайти, то на комп. (Туди сюди) викидає з гри, і пінг підтверджує те, що відбувається. Та й поруч військова частина з РЛС. Допоможіть будь ласка.

відповідь

Добрий день. Я думаю, що це апаратна поломка ASUS WL-520GU. Можливо, проблема з блоком живлення. Через це при найменшій навантаженні зростає пінг і з'являються проблеми з підключенням до інтернету. Не думаю, що радіолокаційна станція якось впливає на роботу вашого маршрутизатора. Тим більше, що комп'ютер у вас безпосередньо підключений, по кабелю. І до цієї пори все працювало.

Можу порадити зробити скидання налаштувань на ASUS WL-520GU і спробувати налаштувати його заново. Якщо проблема залишиться, пінг буде рости при підключенні пристроїв, то швидше за все доведеться купувати новий роутер. Цей ASUS швидше за все своє вже відпрацював.