Перетворення Wi-Fi мережі з 5 ГГц в 2.4 ГГц через роутер TP-Link

Перетворення Wi-Fi мережі з 5 ГГц в 2.4 ГГц через роутер TP-Link

Добрий день. Питання цікаве є, а полягає він у тому, що є вуличний роутер працює тільки на частоті 5 ГГц, але при цьому Wi-Fi від нього не бачать багато пристроїв (моноблоки, ноутбуки і т.д.) і це зрозуміло чому, а ось вопрос такой, чи можна якось взяти і перетворити цей сигнал з 5 ГГц в 2.4 ГГц через роутер TP-Link AC750 (Модель № Archer C2), він двохдіапазонний. Або краще перезаказать роутер вуличний і зробити нормально без цих милиць?

Завчасно дякую за відповідь.

відповідь

Добрий день. Шкода, що ви не написали, що за "вуличний роутер". Хіба він не може роздавати ще одну мережу на частоті 2.4 ГГц? Як правило, всі роутери з підтримкою діапазону 5 ГГц - дводіапазонні.

І ще один важливий момент: чи є можливість протягнути мережевий кабель від "вуличного роутера" до TP-Link Archer C2?

Є одне рішення вашої проблеми, яке можна спробувати. Можливо, вийде перетворити вашу мережу на частоті 5 GHz в 2.4 GHz.

Спосіб полягає в тому, щоб маршрутизатор TP-Link Archer C2 налаштувати в режимі моста на частоті 5 GHz. За ідеї, після цього він буде роздавати дві мережі. У тому числі в діапазоні 2.4 GHz. Що вам і потрібно.

По налаштуванню такого з'єднання у нас є докладний посібник: настройка роутера Tp-Link в режимі моста.

Подивився, в настройках TP-Link Archer C2 начебто є така можливість.

Режим моста в діапазоні 5 GHz на TP-Link Archer C2

Спробуйте. Після натискання на кнопку "Scan" з'явиться список мереж. Виберіть Wi-Fi мережу від "вуличного роутера". В поле "Password" введіть пароль від цієї мережі. Натисніть на кнопку "Save".

Потім можна буде змінити ім'я мережі як в діапазоні 5 ГГц, так і 2.4 ГГц. І поставити свій пароль. Виходить бездротовий міст в діапазоні 5 ГГц на виході з двома Wi-Fi мережами в різних діапазонах. Щось типу перетворення Wi-Fi мережі з одного діапазону в інший.

Якщо не вийде, дивіться статтю, посилання на яку я давав вище. Так як може знадобиться змінити IP-адресу Archer C2, і / або відключити DHCP сервер на ньому.