Як підключити iPad (iPad mini) до інтернету по Wi-Fi?

Як підключити iPad (iPad mini) до інтернету по Wi-Fi?

Ця стаття буде корисна для всіх власників планшетів від компанії Apple - iPad і iPad mini. Я б навіть сказав для початківців користувачів, для тих, хто вперше зустрівся з планшетом iPad. Після покупки iPad, радості і інших емоцій, потрібно налаштувати наш планшет і обов'язково підключити його до інтернету. Якщо ви не підключили iPad до Wi-Fi в процесі першого встановлення, то ви зможете підключити його до інтернету пізніше, і зробити це зовсім не складно. Але, якщо ви раніше не стикалися з технікою Apple, то у вас можуть виникнути питання з цього приводу.

Думаю, ні для кого не секрет, що без підключення до інтернету планшет взагалі марна штука. iPad не виняток. І для того, що б використовувати свій планшет на повну, потрібно підключити його до нормального інтернету. Можна використовувати або Wi-Fi, або 3G / 4G (якщо у вас версія з підтримкою 3G, або 4G). Але, все рівно, ви будете підключати свій iPad до Wi-Fi. Так як він або безплатне, або не дорогий в порівнянні з тим же 3G. Зараз детально розглянемо процес підключення планшета iPad mini до Wi-Fi мережі.

Підключення iPad до Wi-Fi

Відкрийте настройки на своєму планшеті.

Налаштування на iPad

Переходимо на кладку Wi-Fi і натискаємо на Wi-Fi мережу, до якої хочемо підключитися.

Вибираємо мережу для підключення

Якщо мережа захищена, то з'явиться вікно, в якому потрібно вказати пароль для підключення до Wi-Fi і натиснути кнопку З'єднати.

Вказуємо пароль бездротової мережі

Якщо пароль ви вказали правильно, то ваш iPad повинен підключиться до бездротової мережі. Можете користуватися інтернетом, встановлювати ігри та програми з App Store і т. Д.

Видаляємо мережу на iPad і задаємо статичні IP і DNS

Якщо вам потрібно видалити мережу, зробити так, щоб планшет до неї автоматично не підключати, то просто натисніть на мережу до якої ви вже підключені.

iPad підключений до WiFI

Натискаємо на кнопку з'єднуватися з цією мережею .

З'єднуватися з цією мережею на iPad

А для зміни IP-адреси, DNS, і Маски подсети, перейдіть на вкладку статичність. у властивостях потрібної Wi-Fi мережі. І задайте потрібні параметри.

Статичний IP і DNS на iPad

Ось такі прості настройки Wi-Fi. В принципі, як і вся операційна система iOS. Якщо ваш  iPad не хоче підключатися до Wi-Fi , то проблема швидше за все в налаштуваннях самої бездротової мережі на роутері. Перевірте, підключаються інші пристрої. А якщо планшет до мережі підключається, а інтернет не працює, то перевірте настройки провайдера на роутері, і знову ж, чи працює інтернет на інших пристроях.

Спробуйте видалити мережу на планшеті, перезавантажити роутер, і підключиться заново. Переконайтеся, що ви вказуєте правильний пароль.