TP-Link Archer C60 (AC1350): огляд, характеристики, відгуки

TP-Link Archer C60 (AC1350): огляд, характеристики, відгуки

Вирішив розповісти трохи про маршрутизатор TP-Link Archer C60 (AC1350). Думаю, стаття буде корисна всім, хто розглядає цю модель в якості домашнього маршрутизатора, або навіть для офісу.

Давайте відразу до основних характеристик. Це двохдіапазонний маршрутизатор. Він може транслювати Wi-Fi мережу на частоті 5 ГГц, і у нього є підтримка стандарту 802.11ac. Теоретично максимальна швидкість по Wi-Fi 1350 Мбіт / с. До 450 Мбіт / с на частоті 2,4 ГГц, і до 867 Мбіт / с на частоті 5 ГГц. Роутер виглядає цікаво, завдяки аж п'ятьма антен. Три антени забезпечують покриття мережі на частоті 2,4 ГГц, і 2 антени на частоті 5 ГГц. Антени, до речі, незнімні.

LAN і WAN порти працюють на швидкості 100 Мбіт / с. Це звичайно ж трохи сумно. Хотілося б бачити гігабітні порти. Ну і другий мінус, це відсутність USB порту. Якщо вам потрібні гігабітні порти, і USB порт, то подивіться модель TP-LINK Archer C2. Там швидкість по Wi-Fi буде трохи нижче, ніж у TP-Link Archer C60 (ви цього не помітите, швидше за все), але зате з портами все Ok.

Якщо кому цікава начинка роутера, то Archer C60 працює на процесорі Qualcomm Atheros QCA9561. Частота якого 775 МГц. Оперативної пам'яті 64 МБ і 8 МБ постійної. Звичайно ж роутер без проблем витримає онлайн ігри, перегляд онлайн відео в хорошій якості і т. Д. Проблем зі стабільністю роботи виникнути не повинно.

Огляд TP-Link Archer C60

Почну з коробки: вона велика. Реально велика. Швидше за все це пов'язано в тим, що роутер сам не маленький, так ще й антени незнімні.

Упаковка роутера TP-Link Archer C60

Комплектація стандартна: роутер, блок живлення, мережевий кабель і папірці.

Комплектація TP-Link Archer C60

Корпус виконаний з сірого матового пластика. Як і антени. Тільки верхня частина виконана з білого глянсового пластика з цікавою структурою. У схожому дизайні виконані інші моделі роутерів TP-Link. Наприклад: TP-LINK Archer C20, який ми вже оглядали.

огляд TP-Link Archer C60

На лицьовій панелі розташовані індикатори, і логотип компанії.

Індикатори роутера Archer C60

Антени складаються, але повісити роутер на стіну не можна. Немає потрібних отворів.

Фото TP-Link Archer C60 (AC1350)

Знизу є вся заводська інформація (адреса для входу в панель управління, заводські ім'я користувача, паролі і т. Д.). Так само, є багато отворів для охолодження TP-Link Archer C60.

Заводські дані роутера Archer C60

Всі порти і кнопки розташовані на задній панелі. Там все стандартно: 4 LAN порту, 1 WAN, роз'єм живлення, кнопка On / Off, кнопка для відключення Wi-Fi / активації WPS, і втоплена в корпус кнопка для скидання налаштувань.

Порти і кнопки TP-Link Archer C60

На роутере вже встановлена ​​нова, сучасна панель управління.

Панель управління роутера TP-Link Archer C60

Є підтримка управління через додаток Tether.

Відгуки про роутере TP-Link Archer C60

Почитавши відгуки, нічого цікавого не знайшов. Та й відгуків самих поки що небагато. Так як модель відносно нова. Так що сподіваюся на вас. Якщо ви вже придбали TP-Link Archer C60, то обов'язково залиште свій відгук у коментарях.

З приводу відгуків, ще хотів прояснити один момент. При виборі роутера, народ найбільше цікавиться зоною покриття Wi-Fi мережі. Цей зрозуміло, всі хочуть мати Wi-Fi мережу по всьому будинку, або квартирі. Але, друзі, неможливо навіть приблизно сказати яку площу покриє певний роутер. Покриття Wi-Fi мережі залежить від дуже великої кількості різних зовнішніх факторів. Звідси і ці дивні, і різні відгуки. У одного користувача через 1 стіну вже Wi-Fi не ловить, а у другого по всьому будинку на два поверхи, і ще у дворі.

Як показує практика, дальність Wi-Fi залежить не так від конкретного роутера, встановлених на ньому антен і тим більше від їх кількості, як від цих "зовнішніх факторів".

TP-Link Archer C60 - цікава і красива модель маршрутизатора. Без проблем витримає велике навантаження і підключення великої кількості пристроїв. Але ось 100-мегабітні порти і відсутність USB порту, мене трохи засмутило. У цій моделі упор зробили на швидкість по Wi-Fi мережі і стабільність роботи цієї мережі. І чимось довелося пожертвувати.