Який роутер потрібен для телевізора Smart TV

Який роутер потрібен для телевізора Smart TV

Практично всі, хто вирішив купити телевізор з Smart TV, або вже купив, задаються питанням, який же купити роутер для Smart TV. Що б підключити свій телевізор до інтернету, і користуватися всіма фішками розумного телевізора. Чомусь багато думаю, що для телевізора потрібен якийсь спеціальний маршрутизатора. Насправді, це не так. Зараз все детально поясню.

Вибір роутера для телевізора зі Smart TV

Не важливо, який у вас телевізор: LG (c WebOS), Samsung, Sony, або Philips c (Android TV) - підійде абсолютно будь-роутер . Під телевізор, не потрібно купувати якийсь спеціальний роутер. Сам по собі телевізор, в плані підключення до інтернету нічим не відрізняється від того ж ноутбука, або телефону. І підключити Smart TV до інтернету можна абсолютно через будь-який маршрутизатор. За Wi-Fi мережі, або за допомогою мережевого кабелю.

Ось інструкції з підключення деяких телевізорів до інтернету:

  • Підключення телевізора Samsung до інтернету через роутер за допомогою кабелю
  • Підключення телевізора Philips на Android TV до інтернету по Wi-Fi і по кабелю (LAN). Все це через маршрутизатор.
  • І підключення телевізора LG до роутера по Wi-Fi, і по кабелю.

Якщо у вас вдома вже є роутер, він налаштований і роздає інтернет, то можете сміливо купувати телевізор. Все підключиться і буде працювати. Тільки зверніть увагу, якщо ви хочете встановити телевізор далеко від маршрутизатора, то краще відразу купуйте телевізор з вбудованим Wi-Fi приймачем, що б підключитися до інтернету по Wi-Fi, і не прокладати мережевий кабель.

Що стосується якихось спеціальних налаштувань маршрутизатора для підключення до нього телевізора, то нічого додатково налаштовувати не потрібно. Просто підключаємося за інструкціями, посилання на які я давав вище, і можна користуватися.

Роутер і інтернет для Smart TV: кілька порад

Думаю ви погодитеся зі мною, що телевізор до інтернету підключають в основному для перегляду відео. Особисто я, тільки дивлюся відео на YouTube, ну і іноді фільми в різних сервісах, типу MEGOGO. Можна ще дивитися фільми через вбудований браузер, слухати музику, і т. Д. Так ось, для перегляду онлайн відео, у вас повинен бути підключений хороший інтернет, з нормальною швидкістю. Якщо у вас інтернет-провайдер пропонує тариф в 100 Мбіт / с, то для перегляду онлайн відео з телевізора, краще брати цей тариф. Якщо не буде вистачати швидкості, то відео весь час буде зупинятися, довантажуватися, і т. Д.

Маршрутизатор для телевізора

Знову повернемося до роутера. Як я вже писав вище, підійде будь-який, будь-якого виробника: Tp-Link, Asus, D-Link, ZyXel і т. Д. Але, якщо ви тільки плануєте купувати маршрутизатор, і будете підключати до нього телевізор, то я радив би не купувати дешеві моделі. Все тому, що коли ви запустите перегляд відео на своєму телевізорі, підключіть до роутера ще кілька пристроїв (телефони, планшети, комп'ютери), які так само будуть активно використовувати підключення до інтернету, то з великою ймовірністю, бюджетний роутер просто не витримає навантаження, і перестане працювати. Підключення до роутера буде, але доступу до інтернету не буде, і його постійно доведеться перезавантажувати.

Якщо ви запитаєте будь роутер краще купити для телевізора, я можу впевнено відповісти, що будь-який, але бажано не найдешевший. Що б все працювало стабільно, і приносило вам задоволення.