Де завантажити драйвер для роутера TP-Link TL-WR740N?

Де завантажити драйвер для роутера TP-Link TL-WR740N?

Вітання! Купив роутер TP-Link TL-WR740N, і не знаю де скачати для нього драйвера. Не виходить налаштувати маршрутизатор без драйвера. Подивився на офіційному сайті, там драйверів немає. Як налаштувати роутер?

відповідь

Вітання! Все не так. Забудьте про драйвери. Драйвер і роутер, поняття взагалі не сумісні. Для роутерів немає драйверів, і вони не потрібні. У тому числі і для TP-Link TL-WR740N, драйвера завантажувати і встановлювати не потрібно (та й куди їх встановлювати?).

Роутер, це повністю самостійне пристрій, воно працює на своєму програмному забезпеченні. Можливо, драйвер установлено на комп'ютері, для роботи мережевої карти, або бездротового Wi-Fi адаптера.

Давайте повернемося до TP-Link TL-WR740N. Роутер потрібно налаштовувати через панель управління. У нас на сайті є докладна інструкція по налаштуванню маршрутизатора TP-Link TL-WR740N.

Дуже часто, за драйвера для роутера приймають програму для швидкого налаштування. Якщо у вас був в комплекті з роутером диск, то там є ця програма. У TP-Link вона називається Easy Setup Assistant. Її так само можна скачати з офіційного сайту. По налаштуванню TL-WR740N через програму є окрема інструкція: швидке налаштування роутера TP-LINK через утиліту Easy Setup Assistant (з диска). На прикладі TL-WR740N.

Ну і для роутера можна ще завантажувати прошивки. Детальніше про це читайте тут.

Чи не качайте драйвера для роутерів. Дуже часто туди ховають якісь віруси, або шкідливі програми. А якщо щось хочете завантажити, то тільки з офіційного сайту виробника вашого пристрою.