За Wi-Fi не працює YouTube і Play Market на телефоні Xiaomi і планшеті ASUS

За Wi-Fi не працює YouTube і Play Market на телефоні Xiaomi і планшеті ASUS

Привіт Сергій. Ваш сайт обладнаний все дуже дохідливо написано. У мене ось яка проблемка, буду писати назви на російській так швидше 🙂 і так на телефоні міуі (Xiaomi Redmi 3s) і на планшеті Асус виникла проблема що по мережі Wi-Fi YouTube і Play Market не працюють, були спочатку на ютубі відео все сірі , але програвалися, потім зовсім зникли і пише, що підключіться до мережі, а якщо на мобільному інтернеті все працює і завантажується.

Чи не відкривається YouTube і Play Market на Android по Wi-Fi мережі

На компі через ві-фі все працює. Я подзвонила в інет компанію роздає наш інет це по кабелю оск там сказали у них все норм, це ві-фі роутер. Я знайшла ваш сайт вирішила скинути роутер до заводських, за вашими рекомендаціями знову все встановила, запустила роутер працює все норм. на компі і в телефоні планшеті теж, але ютуб і плей маркет залишився неживим. Що робити?

відповідь

Добрий день. Якщо через мобільний інтернет YouTube і Google Play на вашому телефоні і планшеті відкривається, то я чомусь впевнений, що проблема в вашому інтернет-провайдера. Навряд чи щось в настройках роутера. Тим більше, їх ніхто не міняв. Всі перестало працювати раптово.

Добре б перевірити:

  • Чи відкривається Ютуб через браузер на телефоні, або планшеті.
  • І чи буде доступ до цих сервісів, якщо підключити ваш ASUS, або Xiaomi до іншої Wi-Fi мережі.

Що можна зробити? Я б спробував змінити DNS адреси. На телефоні, і / або планшеті зайдіть в налаштування Wi-Fi і відкрийте властивості своєї Wi-Fi мережі, до якої ви підключені. Там можна задати статично настройки. Пропишіть DNS: 8.8.8.8 і 8.8.4.4

Можливо, помилка "Відсутня інтернет-з'єднання" і "Перевірте підключення до мережі" більше не з'явиться.

Окрема стаття з основними рішеннями: не працює YouTube і Google Play на Android по Wi-Fi. Там я детально показав, як змінити DNS на Android.