Не включається Wi-Fi в Windows 8.1 на ноутбуці

Не включається Wi-Fi в Windows 8.1 на ноутбуці

Привіт, на ноут варто Windows 8.1, як не намагався включити вай-фай не включається, натисніть сполучення клавіш у мене включається режим в літаку, через зміну параметрів адаптера теж включав, драйвера встановлював, через БІОС намагався за інструкціями, всі сайти перелазив ніде не можу знайти рішення цієї проблеми, діагностика неполадок виявляє що відключений вай-фай, а включити не можу, будинки через локальну мережу сидів, але вдома перевіряв і там все працювало, а щас в роз'їзді і вай-фай б мені знадобився.

відповідь

Добрий день. Погано, що ви не прикріпили скріншоти з диспетчера пристроїв та інших параметрів.

Я недавно зіткнувся точно з такою ж проблемою, тільки на ноутбуці з Windows 10. У диспетчері пристроїв все нормально, драйвер встановлений, але Wi-Fi не включити. Кнопка неактивна. А при діагностиці неполадок проявляється повідомлення, що бездротовий зв'язок відключена. Можете глянути статтю Бездротова мережа - Відключено в Windows 10. Не включається Wi-Fi. Думаю, з Windows 8.1 там не багато відмінностей. Почитайте поради, які я давав в кінці статті за посиланням.

Налаштування в БІОС не допоможуть. У вас же в диспетчері пристроїв є Wi-Fi адаптер?

У мене проблема вирішилася швидше за все після установки утиліти, яка відповідає за роботу функціональних клавіш на ноутбуці. Все скачував з офіційного сайту, для своєї моделі.