Новий роутер Xiaomi Mi R3P Pro 2600Mbps

Новий роутер Xiaomi Mi R3P Pro 2600Mbps

Компанія Xiaomi представила три нових маршрутизатора. Пристрої були представлені на виставці CES 2017. Це найдешевша модель Xiaomi Mi R3P Pro, і дві моделі Mi Router HD з вбудованим жорстким диском на 1, або 8 ТБ. Цікаве рішення. Мені здається, що подібних роутерів на ринку ще немає. Це такий собі маршрутизатор з вбудованим мережевим сховищем. Роутер і NAS в одному пристрої.

Сьогодні ми більш детально розглянемо наймолодшу і відповідно саму доступну модель Xiaomi Mi R3P Pro. Цей роутер без вбудованого жорсткого диска, і його вартість на даний момент трохи більше 100 доларів. Дуже цікавий варіант потужного домашнього маршрутизатора. До речі, компанія Xiaomi позиціонує ці маршрутизатори як основу системи розумного будинку. Всі новинки відрізняються наявністю HDD, його об'ємом, процесором.

Xiaomi Mi Pro виконаний в алюмінієвому корпусі, який пофарбований в класний темно-сірий матовий колір. З боків знаходяться пластикові решітки з отворами для охолодження маршрутизатора. У парі з чорними антенами все це дуже добре рахується. Вийшла дуже стильна і симпатична коробочка, яку ви захочете встановити на самому видному місці в будинку.

Фото Xiaomi Mi R3P Pro

Ну погодьтеся, виглядає добре. Всі порти розташовані на тильній стороні маршрутизатора. Там у зв 3 LAN порту, 1 WAN, роз'єм для підключення адаптера живлення і USB 3.0 для підключення зовнішніх жорстких дисків і USB-накопичувачів.

Порти і роз'єми Xiaomi Mi R3P Pro

Так само там є кнопка для скидання налаштувань, і наклейка із заводською інформацією.

Ви вже можете купити Xiaomi Mi R3P Pro за цим посиланням. А якщо будете використовувати промо-код "Xiaomir3p" , то отримаєте хорошу скиду. Можна придбати цю модель за 114.99 доларів. Промо-код діє лише до 8-го травня. Поспішайте!

Інші роутери і мережеві пристрої можна подивитися тут.

З технічними характеристиками у Xiaomi Mi R3P Pro все дуже добре:

  • Працює він на потужному процесорі Qualcomm MT7621A на частоті 880 MHz. Оперативної пам'яті 512 МБ.
  • Звичайно ж є підтримка нового стандарту IEEE 802.11ac і Wi-Fi 5G. Режим MIMO 4x4. Максимальна швидкість бездротової мережі 2600 Мбіт / с.
  • WAN і LAN порти гігабітні. USB порт стандарту 3.0.
  • Підтримка зовнішніх жорстких дисків.
  • Налаштувати Xiaomi Mi R3P Pro можна або через панель управління (за допомогою браузера), або через додаток Xiaomi MiWiFi App.

Додаток, як і панель управління на китайській мові. Але в інтернеті можна скачати і самостійно встановити додаток російською мовою. Я маю введу додаток для смартфонів і планшетів. А веб-інтерфейс можна перевести за допомогою вбудованого в браузер перекладача.

Я вже писав про налаштування роутерів Xiaomi, на прикладі Xiaomi mini WiFi. Можете подивитися інструкцію, веб-інтерфейси у них однакові.