Як підключити TP-LINK TL-WR740N (TL-WR741ND)

Як підключити TP-LINK TL-WR740N (TL-WR741ND)

У деяких користувачів чомусь виникає багато питань саме з установкою і підключенням маршрутизатора. У цій статті ми будемо підключати TP-LINK TL-WR740N. Ця інструкція також підійде для TP-LINK TL-WR741ND, так як ці моделі практично однакові. І що стосується інших моделей маршрутизаторів TP-LINK, то процес установки і підключення практично нічим не відрізняться.

Я вже зробив кілька фото процесу підключення TP-LINK TL-WR740N, зараз ще все детально розпишемо, і покажемо на реальному прикладі.

Підключення TP-LINK TL-WR740N до інтернету і до комп'ютера

Я завжди першим ділом підключаю до роутера адаптер харчування, і включаю його в розетку.

Підключення харчування до TP-LINK TL-WR740N

Далі нам потрібно підключити інтернет до нашого TL-WR740N. Мережевий кабель від інтернет-провайдера, або від ADSL модему підключіть в WAN роз'єм роутера. Він синій, і підписаний.

Підключення інтернету (WAN) до TP-LINK TL-WR740N

Якщо ви ще хочете підключити до роутера комп'ютер, або ноутбук з мережевого кабелю, то просто з'єднайте їх. Можна використовувати кабель, який був в комплекті з роутером. На роутере кабель підключіть в один з LAN роз'ємів . А на ноутбуці в роз'єм мережевої карти.

Інструкція по підключенню TP-LINK TL-WR740N до ноутбука

Точно так же до роутера можна підключити звичайний стаціонарний комп'ютер.

З'єднання комп'ютера з роутером TL-WR741ND по кабелю

Якщо ви хочете підключиться по Wi-Fi мережі, і роутер ще новий, який не налаштований, то для підключення використовуйте пароль (PIN), який вказаний знизу роутера на наклейці. Там же вказано стандартну назву Wi-Fi мережі (SSID).

Стандартний пароль Wi-Fi мережі роутера TP-LINK

Коли ви зробите скидання налаштувань, то так само будуть використовуватися для підключення дані, які вказані на маршрутизаторі.

Адреса для входу в настройки TP-LINK TL-WR741ND

Точна адреса, за якою ви зможете відкрити настройки свого маршрутизатора так само зазначений знизу роутера. Там же зазначені стандартні ім'я користувача і пароль для входу в настройки.

Адреса (IP) входу в настройки TP-LINK TL-WR741ND

Залежно від роутера (TL-WR741ND, або TL-WR740N), і від його апаратної версії, адреса може відрізнятись. Але, ви точно потрапите в налаштування за однією з адрес: //tplinkwifi.net, 192.168.0.1, або 192.168.1.1. Якщо ви підключені до роутера, і ні по одному з цих адрес в браузері не можете відкрити настройки, то дивіться статтю: Що робити, якщо не заходить в налаштування роутера на 192.168.0.1 або 192.168.1.1?

З підключенням маршрутизатора розібралися. А щодо встановлення параметрів у нас є окремі інструкції:

  • Налаштування Tp-link TL-WR741ND. Підключення, настройка Wi-Fi
  • Як налаштувати TP-Link TL-WR740N? Налаштування Wi-Fi і інтернету

Там все так само докладно і з картинками, як ви любите 🙂

Всього доброго!