Чому не працюють всі LAN-порти на роутері TP-Link?

Чому не працюють всі LAN-порти на роутері TP-Link?

Доброго времени суток, зіткнувся з такою проблемою: Інтернет через wi fi підключення працює, а через LAN від роутера до ноутбука, не працює.

Раніше все було нормально, але тепер чомусь працює один LAN порт (з 4) на роутері, тобто інтернет надходить тільки від порту №2, якщо підключатися через інші, інтернету немає. Але як тільки я витягну LAN шнур з ноутбука, інтернет тут же пропаде, і коду підключаю назад, ноутбук вже не бачить цього LANa, що він кудись підключений.

При чому, ця проблема тільки з другим портом, через інші порти, ноутбук стабільно бачити, що вони підключені, і при цьому на панелі індикації роутера, світитися що підключений і третій, і другий порт, (дивіться фото) але шнур тільки в третьому порте , порт №2 ні до чого не підключений.

не працюють LAN-порти на роутері TP-Link

Також такий момент, що коли скидаєш роутер до зав. налаштувань, після цього він нормально бачить підключення через Lan, і інтернет присутній, але як тільки міняєш ім'я мережу і / або ставиш пароль на wi fi, після перезавантаження, знову через порт №2 кабель не бачить, через інші бачить, але інтернету немає.

відповідь

Добрий день. Судячи з фото, у вас TP-LINK TL-WR841N, або TP-LINK TL-WR741N. Дуже багато незрозумілих для мене моментів по вашій проблемі. Для початку, якщо є така можливість, я б спробувати застосувати підключенням іншого пристрою до роутера по кабелю. Можна так само спробувати підключити іншим кабелем.

Ви написали, що інтернет працює тільки при підключенні до другого LAN-порт. далі:

Але як тільки я витягну LAN шнур з ноутбука, інтернет тут же пропаде, і коду підключаю назад, ноутбук вже не бачить цього LANa

Ви витягли кабель, підключили назад, і що? Що конкретно відбувається на ноутбуці? Який статус підключення? На роутере ідентифікатор LAN 2 після повторного підключення горить?

Далі ви написали:

через інші порти, ноутбук стабільно бачить

Виходить, то підключення через інші LAN-порти теж працює. Або як? Знову ж, який статус підключення на ноутбуці через інші порти?

Дивно, звичайно, що на заводських настройках все працює. Налаштування Wi-Fi мережі ніяк не може впливати на роботу LAN-портів. Підключення до провайдера, IPTV ви не налаштовуєте? Який у вас тип підключення до інтернет-провайдера? Прив'язки по MAC-адресу немає?

Якщо горить два індикатори LAN, коли кабель підключений тільки в один порт, то це дуже схоже саме на апаратну проблему з роутером. Може щось підгоріло.

Ще як варіант - спробувати оновити прошивку роутера.