Чи не працює роутер D-Link Dir-615. Чи не заходить в налаштування

Чи не працює роутер D-Link Dir-615. Чи не заходить в налаштування

Доброго дня! У мене роутер D-Link Dir-615. При підключенні до розетки кнопка включення роутера горить помаранчевим кольором. Сам кабель інтернету при підключенні до комп'ютера працює добре. Якщо підключаю роутер і комп'ютер через синій кабель (кабель інтернету вже підключений до роутера) то комп'ютер не може зайти на сайт роутера. Спасибі за відповідь.

відповідь

Добрий день. Ви дуже погано описали своє питання, без конкретної інформації з проблеми. Уточніть в коментарях:

  1. Кнопка включення не може горіти помаранчевим кольором на D-Link Dir-615. Можливо, індикатор. Якщо так, то який? Із позначкою харчування (перший)? Інші індикатори горять / блимають?
  2. Ви на комп'ютері продовжуєте запускати підключення до провайдера?
  3. Раніше все працювало, або роутер новий?

Вам для початку потрібно зайти в налаштування D-Link Dir-615. Для цього, на комп'ютері не потрібно запускати ніяких підключень до провайдера, а у властивостях мережевого підключення ви ставити автоматичне отримання IP. Про все це я піал в статті не заходить в налаштування роутера на 192.168.0.1 або 192.168.1.1.

Потрібно зайти в панель управління і налаштує свій D-Link Dir-615. Насамперед налаштувати підключення до інтернету (провайдера). Налаштувати Wi-Fi мережу. Ось інструкція: Налаштування D-link DIR-615. Детальна інструкція по налаштуванню Wi-Fi роутера.