Не можу грати в онлайн ігри через роутер. Чому?

Не можу грати в онлайн ігри через роутер. Чому?

Загалом після зміни провайдера з Rnet на Beeline спочатку з'явилася перша проблема - Був відсутній інтернет на пк і так само на телефоні через wifi, але при цьому працював телик, який підключений до приставки, яка підключена до роутера через провід.

Прошивка роутера допоміг, я можу спокійно лазити по інтернету (дивитися відосікі на ютубі, ВК і багато іншого) з ПК і так само з телефону, але не можу грати в якісь онлайн ігри (CS: GO, PlanetSide 2, Heroes & General , War Thunder ...), так само є й інші ігри (PUBG, Escape from tarkov), які працюють нормально. Намагався перепрошити на інші прошивки, намагався відкрити порти, включав NAT-DMZ, вимикав брандмауер на роуторе нічого не допомагає.

Якщо увіткнути провід безпосередньо в ПК, то все гуд і ніяких проблем немає. Ось сиджу вже тиждень і не знаю що робити, допоможіть будь ласка.

відповідь

А чому не працюють перераховані вами онлайн ігри через роутер? Немає з'єднання з сервером, або проблема в іншому? Інших комп'ютерів / ноутбуків підключених до цього роутера немає? Можна було б перевірити, чи працюють ці ігри на іншому комп'ютері. Тим самим можна було б виключити проблему на стороні ПК (Windows) / гри. Який роутер?

Як правило, ці ігри автоматично працюють через будь-який маршрутизатор, і додатково нічого налаштовувати та відкривати порти не потрібно. Все налаштовується і працює завдяки функції UPnP.

Мені чомусь здається, що у вас роутер неправильно налаштований. Наскільки я знаю, Beeline використовує тип підключення L2TP або PPTP. Ви вибрали в налаштуваннях роутера тип підключення, вказали логін / пароль і ім'я сервера (цю інформацію уточнюємо у провайдера)? На комп'ютері не потрібно запускати високошвидкісне підключення.

Можливо, ці онлайн ігри не працюють через неправильні налаштування роутера. А інші як і раніше працюють через особливості в поєднанні. Я б зробив скидання налаштувань роутера, налаштував правильно підключення до інтернету (провайдера) і вже дивився далі. Так як там все ці перенаправлення портів і інші настройки, що ви вже робили, можуть тільки зашкодити.