Як підключити до інтернету по Wi-Fi телевізор Philips на Android TV?

Як підключити до інтернету по Wi-Fi телевізор Philips на Android TV?

Вітання! З'явився у мене телевізор Philips, у якого система Smart TV побудована на Android TV. І в цій статті, я покажу, як підключити телевізор Philips на Android TV до Wi-Fi мережі для виходу в інтернет, перегляду онлайн фільмів, роликів на YouTube і перегляду фільмів з комп'ютера. Можливостей біля телевізора на Android TV дуже багато. Ми обов'язково розглянемо всі в окремих статтях. Ну а перш за все, потрібно підключити телевізор до інтернету, ну і бажано без проводів - по Wi-Fi. Без підключення до інтернету, напевно велика частина функцій такого телевізора просто недоступні. Ви в основному для чого купували телевізори зі Smart TV, що б дивитися онлайн фільми, встановлювати якісь програми та ігри, мати доступ до різних фільмів і фото, які знаходяться на комп'ютері, і т. Д.

Я коли вибирав телевізор, то відразу дивився в бік LG c Web OS (який ми підключали до інтернету в цій статті). Але, так вийшло, що купив Philips 43PUS7150 / 12 (модель 2015 го року). Ось його ми зараз і будемо підключати до інтернету. Якщо у вас інша модель, то нічого страшного, там практично всі однаково.

У вас звичайно ж повинна бути налаштована Wi-Fi мережу. Тобто, роутер, який її роздає. Ну і інтернет по Wi-Fi повинен працювати. А телевізор повинен знаходиться в радіусі дії вашої домашньої Wi-Fi мережі. Так само, на телевізорі повинен бути вбудований Wi-Fi приймач. Або, підключений фірмовий, зовнішній адаптер PTA128 / 00.

Підключення Philips (Android TV) до Wi-Fi

Якщо в процесі настройки (при першому включенні) ви не підключилися до інтернету, то це можна зробити з самих налаштувань Android TV. Увімкніть телевізор, і натисніть на пульті дистанційного управління на кнопку із зображенням будиночка.

Фото кнопки запуску Android TV на телевізорі Philips

Перейдіть до самого низу, там будуть установки. Виберіть провідні та безпровідні мережі .

Wi-Fi на телевізорі Philips

Вибираємо пункт Провідна або Wi-Fi , і натискаємо на пульті стрілку вправо.

Налаштування бездротової мережі на Android TV

Вибираємо пункт Підключення до мережі .

Підключення до інтернет на телевізорі Philips

Далі, вибираємо Бездротове .

Зверніть увагу, що телевізор Філіпс до Wi-Fi можна підключити без введення пароля, а через WPS , або WPS c pin-кодом .

Працює це так: вибираємо пункт WPS, і на роутері активуємо функцію WPS спеціальною кнопкою, яка як правило знаходиться на корпусі устрйоства. Телевізор під'єднується до роутера. Вибравши пункт WPS c pin-кодом, потрібно буде вказати pin-код, заданий на вашому роутере. Якщо ви його не змінювали, то він може бути вказаний на наклейці знизу роутера.

Підключення телевізора Філіпс до роутера

Вибираємо Wi-Fi мережу для підключення.

Доступні Wi-Fi мережі на телевізорі

За допомогою клавіатури на екрані, або на пульті, вкажіть пароль для підключення до вашої бездротової мережі, і натисніть на зелену кнопку (на екранній клавіатурі) для продовження.

Введення пароля до Wi-Fi на Android TV

Телевізор під'єднується до мережі. Натискаємо Завершити .

Фото: Philips Smart TV підключений до Wi-Fi

Ось і все, можна користуватися Android TV. Відкриваємо help-wifi.com в браузері телевізора:

Перегляд сайту в браузері телевізора

Надалі, телевізор буде автоматично підключаться до цієї Wi-Fi мережі.

Якщо телевізор Philips не вдалося підключитися до Wi-Fi

Насамперед, спробуйте перезавантажити роутер (просто відключіть, і увімкніть живлення).

Так само, обов'язково переконайтеся в тому, що ви правильно вказуєте пароль для підключення до бездротової мережі. Якщо ви забули пароль, то можна спробувати подивитися пароль на комп'ютері, або в налаштуваннях роутера. Якщо невірно вказати пароль, то спочатку буде дуже довго "висіти" напис Підключення ...

Телевізор Philips Android TV не вдалося підключитися до Wi-Fi

А потім, швидше за все з'явиться напис Неможливо знайти мережу .

Неможливо знайти мережу на телевізорі Філіпс

Що ще можна спробувати зробити: змінити пароль на новий з 8 цифр, змінити канал бездротової мережі, скинути налаштування роутера, і налаштувати його заново. Якщо телевізор ніяк не хоче підключаться до бездротової мережі, то можна спробувати підключити його до іншої мережі, якщо є така можливість.

Додаткові настройки бездротової мережі

Вибравши налаштування дротових, і бездротових мереж в системі Android TV, можна ще задати статичні дані (IP-адреса, DNS) для підключення до мережі. Досить перейти на вкладку Конфігурація мережі , і вибрати Статична IP-адреса . А потім, на вкладці Налаштування статичної IP-адреси задати потрібні параметри.

Задаємо статичний IP і DNS адресу в налаштуваннях телевізора

Але, в ці настройки без потреби краще не лізти. Якщо не вдалося підключитися, то встановіть назад DHCP. Це автоматичне отримання IP-адреси від роутера.

Так само, можна переглянути параметри мережі, до якої ви зараз підключені. Для цього, виберіть в налаштуваннях вкладку Перегляд параметрів мережі.

Інформація про Wi-Fi мережі на Smart TV

Так само, можна повністю вимкнути Wi-Fi на телевізорі Філіпс, і включити його назад. Для цього, є пункт Wi-Fi вкл. / Викл .

Включення, і вимикання Wi-Fi на телевізорі Філіпс

Працює бездротовий інтернет стабільно. При включенні телевізора, мережа автоматично підключається. Думаю, у вас так само все вийшло, і все працює.