Як відкотити драйвер Wi-Fi адаптера в Windows 10?

Як відкотити драйвер Wi-Fi адаптера в Windows 10?

Дуже багато користувачів Windows 10 зіткнулися з проблемою нестабільної роботи підключення по Wi-Fi. У кого-то після установки, або поновлення до Windows 10, Wi-Fi адаптер взагалі не з'явився в системі, і підключиться до бездротової мережі неможливо. А якщо бездротове підключення є, то не завжди воно працює так як потрібно. Ноутбук або не підключається до Wi-Fi мереж, або підключається на деякий час, і з помилками. Так само, після установки нових оновлень в Windows 10, у багатьох виникли проблеми з запуском точки доступу Wi-Fi на ноутбуці.

Практично завжди, описані вище проблеми виникають через неправильну роботу драйвера Wi-Fi адаптера. Він або не підходить для Windows 10, а якщо і підходить, то працює нестабільно. Тому, при проблемах з бездротовим з'єднанням, я завжди першим ділом раджу пробувати оновлювати драйвер бездротового адаптера. Але проблема ще в тому, що не всі виробники вже випустили нові драйвера для Windows 10. А для деяких моделей ноутбуків (адаптерів), такі драйвера вже не з'являтися. Тому, якщо оновлення (повторна установка) не допомагає, то можна спробувати видалити адаптер з системи (він буде встановлений заново), або замінить драйвер зі списку вже встановлених. Про це я писав у статті рішення проблем з драйвером бездротового Wi-Fi адаптера в Windows 10.

А в цій статті я покажу вам ще один спосіб, яким можна оживити бездротової адаптер вашого ноутбука. Це відкат драйвера. Єдина умова, що драйвер повинен бути встановлений. Цей спосіб допоможе в тому випадку, якщо у вас виникли якісь проблеми з підключенням до бездротових мереж, помилки в роботі інтернет з'єднання, або при роздачі Wi-Fi з ноутбука.

Відкат драйвера Wireless адаптера. Відновлюємо стару версію драйвера

Можливо, у вас встановлена ​​одна версія драйвера, і відкат зробити не вийде. Зараз перевіримо.

Спочатку нам потрібно запустити диспетчер пристроїв. Зробіть це зручним для вас способом. Можна просто відкрити пошук, і написати "диспетчер пристроїв", в результатах пошуку вибираємо необхідний пункт.

Windows 10: запуск диспетчера пристроїв через пошук

Далі відкриваємо вкладку "Бездротові адаптери", шукаємо там наш Wi-Fi адаптер, натискаємо на нього правою кнопкою миші і вибираємо "Властивості". У назві бездротового адаптера швидше за все будуть слова "Wireless", "WLAN", "Intel", "Broadcom", "Qualcomm". У мене, наприклад, USB Wi-Fi адаптер TP-Link. Тому, він так і називається.

Wireless адаптер в Windows 10

Далі переходимо на вкладку "Драйвер", і натискаємо на кнопку "Відкинути драйвер" .

Відкат драйвера Wi-Fi адаптера на ноутбуці з Windows 10

Вибираємо одну з причин повернення до старої версії драйвера, і натискаємо "Так".

Відновлення старого драйвера бездротового адаптера

Система трохи подумає, інформація в диспетчері пристроїв оновиться, і драйвер буде відновлений. Перезавантажте свій комп'ютер, і перевіряйте роботу бездротового з'єднання. Якщо проблеми залишаться, то подивіться статті з іншими радами на сторінці: //help-wifi.com/windows-10/.

А якщо вирішити проблему так і не вийшло, то опишіть її докладно в коментарях. Постараюся щось порадити. Всього доброго!