Налаштування Wi-Fi роутера Tenda AC10U

Налаштування Wi-Fi роутера Tenda AC10U

Виконати настройку маршрутизатора Tenda AC10U можна за кілька хвилин. В першу чергу завдяки простому web-інтерфейсу, в якому дуже просто розібратися і знайти необхідні настройки. А коли ми перший раз відкриваємо панель управління, то роутер пропонує поставити найважливіші параметри через майстер швидкого налаштування. Якщо ви жодного разу не налаштовували роутер, то вам ця функція однозначно стане в нагоді. Зрозумілий web-інтерфейс, хороша інструкція в комплекті - це все дуже добре. Але погодьтеся, що набагато простіше налаштовувати щось по інструкції, яка написана на прикладі конкретного пристрою.

Якщо ви хочете більш детально ознайомитись з характеристиками і зовнішнім виглядом роутера Tenda AC10U, то подивіться мій огляд: //help-wifi.com/tenda/obzor-gigabitnogo-marshrutizatora-tenda-ac10u-ac1200/.

Після розпакування необхідно правильно підключити маршрутизатор. У порт WAN підключаємо інтернет (кабель від провайдера). Далі підключаємо адаптер харчування і включаємо роутер. Наступний крок - підключення до роутера пристрою, з якого будемо виконувати настройку. Це може бути як ПК, або ноутбук, так і мобільний пристрій (телефон, планшет). Якщо є ПК / ноутбук, то з'єднайте його з Tenda AC10U за допомогою мережевого кабелю. Має вийти приблизно ось так:Підключення Tenda AC10U

Якщо ви будете підключати пристрій до роутера по Wi-Fi, то вся необхідна інформація є на наклейці знизу пристрою. Я маю на увазі заводське ім'я Wi-Fi мережі (SSID) і пароль.

Заводський пароль Wi-Fi на Tenda AC10U

Зверніть увагу, що пристрій має бути підключений тільки до роутера. Якщо є інші активні підключення до інтернету - вимкніть їх. Наприклад, мобільний інтернет на телефоні. Якщо ви з телефону раптом будете налаштовувати роутер. Інакше можуть виникнути труднощі зі входом в налаштування роутера.

Налагодження підключення до інтернету і Wi-Fi мережі

У настройки можна зайти через браузер. За адресою 192.168.0.1, або //tendawifi.com. Докладніше в статті: як зайти в налаштування роутера Tenda. Відразу відкриється майстер швидкого налаштування.

Вхід в налаштування роутера Tenda AC10U

Можливі ще два варіанти:

  1. Помилка "сторінка недоступна", "неможливо відобразити сайт" і т. Д. У такому випадку дивіться рішення в статті не заходить в налаштування роутера.
  2. З'явиться запит пароля роутера. Це означає, що роутер вже налаштований, або його намагалися налаштувати. Якщо у вас є пароль, то введіть його і відкриється панель управління. Якщо пароля ви не знаєте, чи хочете почати налаштування заново, то зробіть скидання налаштувань до заводських. Для цього натисніть і тримайте кнопку WPS / RST, поки не згаснуть всі індикатори на Tenda AC10U (приблизно 10 секунд). Зачекайте, поки роутер завантажиться і спробуйте знову зайти в налаштування.

Продовжуємо настройку. Після натискання на кнопку "Старт" роутер запропонує задати найважливіші настройки - для підключення до інтернету. Вам необхідно точно знати, який тип підключення використовує ваш інтернет-провайдер. І вже в залежності від типу підключення - необхідні параметри (логін, пароль). Чи робить провайдер прив'язку по MAC-адресу. Якщо робить, то необхідно прописати MAC-адресу Tenda AC10U (він вказаний на наклейці) у провайдера, або клонувати на роутер MAC-адресу з комп'ютера, до якого прив'язаний інтернет.

Тип підключення на Tenda AC10U

Далі вибираємо потужність передавача Wi-Fi. Придумуємо і вводимо ім'я Wi-Fi мережі. Створюємо пароль, який буде захищати цю мережу. І так само створюємо пароль для захисту налаштувань роутера (пароль адміністратора).

Налаштування Wi-Fi мережі на Tenda AC10U

Роутер попросить нас підключиться до нової Wi-Fi мережі. Якщо ви підключені по кабелю - нічого не потрібно робити.

Завершення налаштування роутера Тенда

Щоб відкрити веб-інтерфейс, потрібно вказати пароль адміністратора, який ми тільки що встановили.

Авторизація в настройках роутера Tenda AC10U

В панелі управління ми бачимо, що підключення до інтернету встановлено. На цьому основна настройка завершена. Ви можете налаштувати інші функції, якщо це необхідно.

Панель управління Tenda AC10U

Якщо підключення до інтернету немає, то уточніть всі параметри у свого інтернет-провайдера і задайте їх в розділі "Налаштування інтернету".

Так само в розділі "Налаштування Wi-Fi" можна змінити необхідні параметри бездротової мережі. Ім'я, пароль, потужність передачі, включити WPS, відключення Wi-Fi за розкладом і т. Д. Там же можна налаштувати Tenda AC10U як репитера.

Оновлення прошивки Tenda AC10U

Оновити прошивку маршрутизатора можна в розділі "Системні налаштування" - "Оновлення програмного забезпечення".

Оновлення ПО Tenda AC10U

Як тільки ви відкриєте цей розділ, роутер відразу перевірить, чи немає нової версії прошивки. Якщо є - запропонує її встановити. Можна виконати оновлення вручну (локальне оновлення). Завантажити прошивку з сайту Tenda і встановити її. Наприклад, коли роутер не підключений до інтернету.

Прошивка Tenda AC10U

У моєму випадку нова версія ПЗ не знайдено. Все Ok.

До Tenda AC10U можна підключити USB-накопичувач, або зовнішній жорсткий диск і налаштувати загальний доступ до файлів для всіх пристроїв (в розділі "USB додаток"). Як це зробити, я спробую розповісти в одній з наступних статей. Нічого складно, але окрема інструкція зайвою не буде.

У цій статті я показав, як задати найнеобхідніші параметри. Зрозуміло, що в рамках однієї статті неможливо розповісти про налаштування всіх функцій цього маршрутизатора. Та й це зайве, вийде повна каша. Ви завжди можете задати питання в коментарях. А я в свою чергу постараюся підказати вам рішення виниклої проблеми.