Wi-Fi на ноутбуці перестав працювати після синього екрану в Windows 10

Wi-Fi на ноутбуці перестав працювати після синього екрану в Windows 10

Добрий день. Wi-Fi на ноутбуці перестав працювати ( "Ні підключення до інтернету, захищене"), хоча на інших пристроях працює відмінно.

При заході в браузер пише "Доступ в інтернет заблокований. Можливо, підключення заблоковано брандмауером або антивірусною програмою" , але антивірус і брандмауер McAfee відключені. Скидання мережі не допоміг, настройки IPv4 встановлював на не автоматично, видаляв мережеві адаптери і оновлював конфігурацію обладнання, теж безрезультатно Виникло це після вискочила проблеми (див. Фото).

Синій екран в Windows 10 і проблеми з Wi-Fi

Було завершено на 100%, але екран завис на хвилини дві, вирішив просто вимкнути ноутбук, а після включення ось це все. Windows 10.

відповідь

Добрий день. Я так розумію, у вас антивірус і ще окремо брандмауер McAfee? Я б почав з видалення брандмауера McAfee. Потім робимо скидання мережі, перезавантажуємо ноутбук.

Якщо не допоможе - видаляйте антивірус. У будь-якому випадку, їх можна без проблем заново встановити.

Налаштування IPv4 повинні бути автоматичні. Отримувати IP автоматично.

Перевірте налаштування проксі.

Інший браузер пробували використовувати? Там так само помилка "Доступ в інтернет заблокований. Можливо, підключення заблоковано брандмауером або антивірусною програмою"? На всіх сайтах?

Можна подивитися знімок екрана з помилкою?