ZyXEL Keenetic 4G III rev. B втрачає інтернет від провайдера

ZyXEL Keenetic 4G III rev. B втрачає інтернет від провайдера

Прошу інтелектуальної допомоги чайнику.

Keenetic 4G III rev.B, використовується без USB-модема, провайдер Onlime.

Суть проблеми: З деяких пір час від часу (до декількох разів на день) втрачає вихід в інтернет. При прямому підключенні комп'ютера шнурком інтернет є.

Техпідтримка фіксує збої зв'язку, якщо оператора довго катувати - кажуть щось типу "роутер не запитує IP-адреса", ну і далі стандартно - викликайте майстра, дивіться настройки та ін. При цьому приблизно в 50% випадків інтернет на роутері з'являється або в процесі розмови, або відразу після.

Про роутер: старий добрий цього типу почав дурити якийсь час назад; я вирішив, що може треба оновити прошивку, відновив, після чого він практично зовсім перестав виходити в інтернет. Купив новий, підключив - він запросив стандартну автонастройку (провів за рекомендацією на сайті провайдера), після чого з'єднання з інтеренет встановити не зміг. Наш сисадмін віддалено подивився настройки і розвів руками, сказав проблеми швидше за все у провайдера. А роутер через деякий час ожив сам. Може нескольо днів працювати без збоїв, а може давати збої кілька разів в день. При перезавантаженні по харчуванню інтернет втрачає, відновлення непередбачувано за часом.

Приходив технік від провайдера, перевіряв лінію. Дивився і налаштування роутера, нічого кримінального не побачив.

Останню версію прошивки (2.09) встановив, не лікує.

Немає ідей, у чому може бути причина?

відповідь

Дивна і неоднозначна проблема. Цікаво, що при прямому підключенні кабелю до ПК, інтернет добре працює. Проблема начебто не на стороні провайдера.

При розмові з підтримкою інтернет з'являється з тієї причини, що підтримка скидає з'єднання і воно заново встановлюється.

Я правильно зрозумів, ви купили новий роутер і він не заробив? А провайдер робить прив'язку по MAC адресу? Якщо проблема з двома роутерами, все це справа дивився фахівець від провайдера і проблема сталося, то швидше за все проблема на стороні провайдера.

Добре б ваш ZyXEL Keenetic 4G III rev. B протестувати з іншим провайдером. Чи будуть там обриви зв'язку з інтернетом.