Помилка "Не вдається підключити" AirPods до iPhone, iPad, Apple Watch

Помилка «Не вдається підключити» AirPods до iPhone, iPad, Apple Watch

Користуюся навушниками Apple вже досить давно, у мене ще з першою версією, з тієї пори вже вийшли AirPods 2 і AirPods Pro, але ось на днях перший раз зловив помилку "Не вдається підключити" при підключенні AirPods до iPhone. Помилка з'явилася раптово, просто в процесі підключення навушників. Спочатку довго йде підключення, а потім помилка. Закрив навушники, відкрив, активував режим підключення і знову на айФоні побачив збій підключення. Проблему вирішив простим відключенням і включенням Bluetooth на своєму iPhone X.

Подивився інформацію про цю помилку, і як виявилося, вона з'являється досить таки часто, і не тільки на iPhone. Повідомлення "Не вдається підключити" при підключенні AirPods можна побачити і на iPad, і навіть на Apple Watch. Так само у багатьох ця помилка вискакує на копії. Я так розумію, на копії Айфона, або інших продуктів від Apple. Погоджуся, що з пристроями інших виробників (на Android), з комп'ютерами на Windows (інструкцію читайте тут), і т. Д., AirPods працюють не завжди стабільно. Але там інші помилки і проблеми, так як причина на стороні пристрою, а не навушників. Що стосується зв'язки AirPods з MacBook і iMac, то про таку помилку я там не чув.

Виглядає ця помилка ось так:

Схожа помилка так само може з'явитися, якщо натиснути на навушники в списку Bluetooth пристроїв. Але коли навушники заховані в кейс і він закритий.

Не вдається підключити: переконайтеся, що пристрій AirPods включено і знаходиться в зоні дії

Потрібно просто відкрити кейс (дістати навушники) і вони підключаться автоматично.

Як я вже писав на початку статті, я проблему вирішив дуже просто і швидко: вимкнув і ввімкнув Bluetooth. Аірподси без проблем підключилися і все відмінно працює. Але не факт, звичайно, що таке ж рішення спрацює в вашому випадку. Тому, розглянемо ще кілька простих рішень. Показувати буду на прикладі iPhone, але на тому ж iPad все робиться приблизно так само. На Apple Watch теж є можливість виконати ці ж дії.

Що робити з помилкою "Не вдається підключити" при підключенні AirPods?

1 Вимкніть і знову ввімкніть Bluetooth. Зробити це можна в налаштуваннях, або відкривши пункт управління (як на скріншоті нижче).

Відключення і включення Bluetooth на айФоні при збої в підключенні Аірподс

Після чого активуйте режим підключення на AirPods і спробуйте підключити їх заново. Якщо ви знову побачите "Не вдається підключити", то виконайте наступні рекомендації.

2 Потрібно видалити (забути) AirPods на iPhone (або іншому пристрої від Apple). Після чого підключити навушники повторно. Зайдіть в Налаштування - Bluetooth . У списку збережених пристроїв, навпаки своїх AirPods натисніть на іконку (i) . Потім натисніть на "Забути цей пристрій" і підтвердіть свою дію натиснувши на "Забути пристрій" .

Не вдається підключити Аірподс до Apple

Підключаємо навушники (3 крок).

3 На навушниках потрібно активувати режим підключення. Якщо індикатор на кейсі блимає білим кольором, але підключити AirPods не вдається, то можна виконати скидання налаштувань. Для цього помістіть обидва навушника в кейс. Далі відкриваємо кришку (щоб бачити індикатор, на AirPods 2 і AirPods Pro це робити не обов'язково, там індикатор зовні), натискаємо на єдину кнопку і тримаємо її приблизно 15 секунд.

Скидання AirPods при помилку збій підключення

Індикатор повинен блимати білим кольором, потім кілька разів жовтим, потім знову білим, в цей момент кнопку можна відпустити. Тримаємо навушники поруч з айфоном, на якому повинен з'явиться запит на підключення. Натискаємо "Підключити". Якщо клопотання не з'явиться - закрийте і знову відкрийте кришку кейса навушників AirPods.

Підключення AirPods до iPhone без помилок

Все відмінно, AirPods без проблем підключилися до мого iPhone. Помилка "Не вдається підключити" більше не з'являлася. Якщо у вас була така ж помилка, і ви її вирішили якимось іншим способом (якого немає в статті) - поділіться рішенням в коментарях. Якщо якесь рішення зі статті допомогло, теж напишіть, буду знати, що писав статтю не дарма 🙂 А якщо не змогли позбутися від цієї помилки, то докладно опишіть проблему.