Батьківський контроль на роутері Asus

Батьківський контроль на роутері Asus

Не знаю наскільки актуальним є питання по налаштуванню батьківського контролю на роутері, але вирішив підготувати невелику інструкцію для роутерів Asus. Розглянемо налаштування батьківського контролю на маршрутизаторі Asus RT-N18U. Якщо у вас інша модель, то нічого страшного, там все настройки однакові. Розібратися буде не складно.

Для початку давайте з'ясуємо що таке батьківський контроль, навіщо він потрібен, і які конкретно є налаштування на пристроях Asus. Ця функція дозволяє обмежити доступ до інтернету для окремих пристроїв. Обмеження за часом. До вашого роутеру підключені різні пристрої: комп'ютери, телефони, планшети і т. Д., Серед них так само швидше за все є пристрої ваших дітей. Так ось, можна налаштувати батьківський контроль так, що б інтернет на пристроях ваших дітей був тільки в певний час. Наприклад, тільки вдень, а після десятої вечора інтернет переставав працювати на певних пристроях.

Корисна функція для тих, хто хоче контролювати час, який діти проводять в інтернеті. Хай вибачать мене дітлахи 🙂

Налаштування батьківського контролю на маршрутизаторі Asus

Відкрийте настройки свого маршрутизатора за адресою 192.168.1.1. Можете подивитися докладну інструкцію тут. В налаштуваннях перейдіть на вкладку Батьківський контроль . Увімкніть його перемикачем, якщо він вимкнений, і якщо у вас буде попередження про те, що часовий пояс відрізняється від регіональних налаштувань, то натисніть на цей напис і виставте правильний часовий пояс. Збережіть налаштування.

Роутер Asus: настройка батьківського контролю

Поверніться на вкладку Батьківський контроль. Повідомлення про невірний часовому поясі вже має зникнути.

Нам потрібно додати пристрій, для якого ми хочемо налаштувати контроль. Досить вибрати потрібний пристрій зі списку, якщо його підключено до роутера, або підключався раніше. Там же можна прописати MAC-адресу потрібного пристрою вручну.

Додаємо пристрій для контролю інтернету за часом

Доданий нами клієнт з'явиться в списку. Натисніть Застосувати . Його можна видалити, або встановити час. Натисніть на кнопку "Редагувати", щоб вказати час доступу в інтернет.

Управління пристроями батьківського контролю

З'явиться таблиця з часом і днями тижня. Потрібно просто виділити час, в яке ви хочете дозволити доступ до інтернету. Можна виставити настройки часу так, що б інтернет на пристрої працював наприклад тільки вдень.

Налаштування часу батьківського контролю на Asus

Натисніть Ok . Батьківський контроль почне працювати. На пристрої, який ви додали в список, Wi-Fi буде підключений, але інтернет буде працювати за розкладом, який ми задали. Ви можете додати нові пристрої і налаштувати для них графік роботи, або видалити пристрої зі списку.

Важливий момент. Якщо у вас для входу в настройки роутера використовується стандартний пароль admin, то раджу його дріботати по цій інструкції (на вкладці Адміністрування - Система). А то діти зайдуть в настройки, і заблокують вас, діти зараз такі 🙂

Таким способом можна карати не тільки дітей, а й неслухняну дружину / чоловіка, або родичів, які вам не підкоряються 🙂 Думаю знайдете застосування.