Скидання налаштувань модему і мобільного роутера Huawei

Скидання налаштувань модему і мобільного роутера Huawei

У цій статті я покажу, як виконати скидання налаштувань на модемах і мобільних Wi-Fi роутерах від Huawei. Скидання налаштувань (Reset) дозволяє повністю відновити заводські настройки роутера або модему. Скинути пароль на Wi-Fi і пароль адміністратора (який потрібно вводити при вході в налаштування роутера). Насправді, Reset на Wi-Fi роутерах Huawei роблять найчастіше тоді, коли забувають пароль від Wi-Fi, або пароль від веб-інтерфейсу, і тому не можуть зайти в налаштування. Найчастіше заводський логін і пароль (admin / admin) змінюють, успішно забувають і потім не можуть виконати вхід в настройки. Пароль admin не підходить, а той який встановили - забули.

Насамперед я хочу коротко розповісти, в чому різниця між звичайним USB 3G / 4G / LTE модемом Huawei, модемом з функцією Wi-Fi, і мобільним Wi-Fi роутером. Як робиться скидання на кожному з цих пристроїв, які нюанси, і які параметри будуть відновлені. Ну і ще такий момент, що дуже велика кількість цих пристроїв пропонують самі оператори: Yota, МТС, Білайн, Мегафон, Теле 2, Київстар та т. Д. Назви і моделі модемів можуть відрізнятися в окремих випадках. Але це не змінює процес відновлення налаштувань за замовчуванням.

 1. Звичайні USB модеми. Які без Wi-Fi. Такий модем може передавати інтернет на комп'ютер, Wi-Fi роутер, або інший пристрій лише по USB. Наприклад: Huawei E3372, E3372h, E3370. На таких модемах, як правило, немає окремої кнопки Reset. Скинути настройки можна в панелі управління. В налаштуваннях так само можна змінити заводський пароль admin на інший. Але як скинути налаштування модема якщо забув цей пароль - незрозуміло. Так як окремої кнопки на них начебто немає.
 2. Модеми з функцією Wi-Fi. Є у Huawei кілька популярних модемів, які крім роботи в звичайному режимі USB модему можуть відразу роздавати Wi-Fi. Харчування вони отримують від USB (комп'ютера, адаптера, повербанка). Наприклад: Huawei E8372h, E8372h. На таких модемах є кнопка Reset (зазвичай під кришкою) для скидання налаштувань.
 3. Мобільні Wi-Fi роутери. Це по суті ті ж модеми з Wi-Fi, але вони мають ще вбудований акумулятор. Через це вони трохи більше. Наприклад: Huawei E5573, EC5321. На мобільних Wi-Fi роутерах Huawei зробити скидання можна так само кнопкою, або в налаштуваннях.

Після того, як ви зробите скидання налаштувань, для входу в веб-інтерфейс модему Huawei потрібно буде ввести заводське ім'я користувача - admin і пароль - admin .

Для Wi-Fi мережі буде відновлено заводське ім'я (SSID), і заводський пароль (WIFI Key). Заводські ім'я і пароль вказані на самому модемі. Зазвичай під кришкою (під батареєю), або на кришці.Заводське ім'я мережі і пароль Wi-Fi на модемі Huawei після скидання налаштувань

Так само, можливо, знадобиться задати параметри під вашого оператора. Вибрати профіль, або вручну прописати настройки. Але в більшості випадків модем сам підключається до інтернету і роздає його.

Reset на модемі Huawei за допомогою кнопки

Практично на всіх модемах і мобільних Wi-Fi роутерах Huawei кнопка знаходиться під кришкою. Тому, потрібно зняти кришку і далі зробити все за інструкцією:

 1. Включаємо роутер, або підключаємо модем до джерела живлення. Думаю, не зайвим буде почекати хвилину, щоб пристрій загрузилось.
 2. Знаходимо утоплену в корпус кнопку RESET. Зазвичай біля неї є відповідний напис. І виглядає вона ось так:

  Кнопка WiFi на модемі Huawei

 3. Потрібно натиснути на цю кнопку чимось гострим і потримати її натиснутою 5-10 секунд. Можна орієнтуватися за індикаторами. Вони починають блимати.

  Скидання налаштувань і пароля мобільного роутера Huawei

 4. Чекаємо, поки модем або роутер завантажиться. Після чого можна до нього підключитися (не забудьте, що настройки Wi-Fi будуть теж скинуті, писав про це на початку статті), зайти в налаштування і задати необхідні параметри.

За допомогою кнопки це все робиться дуже просто і швидко. Натиснули, потримали і готово.

Скидання налаштувань і пароля USB модему Хуавей через веб-інтерфейс

Якщо у вас є доступ до налаштувань модему, або мобільного роутера, то можна виконати відновлення заводських налаштувань в веб-інтерфейсі. Тим більше, що доступ до модему є не завжди. Для цього потрібно зайти в налаштування по IP-адресою 192.168.8.1.

Далі потрібно зайти в розділ "Налаштування", на вкладку "Налаштування за замовчуванням" і натиснути на кнопку "Відновити за замовчуванням".

Скидання USB 3G / 4G Wi-Fi модему Huawei

Підтверджуємо скидання.

Відновлення заводських налаштувань модему Huawei через веб-інтерфейс

Після перезавантаження модем буде як новенький.

Якщо немає змоги зробити скидання, не входить в налаштування модему, не підходить пароль, або щось пішло не так - задавайте питання в коментарях. Тільки обов'язково вказуйте модель модему і докладно описувати проблему.