Що робити, якщо iPhone (iPad) не бачить Wi-Fi мережу?

Що робити, якщо iPhone (iPad) не бачить Wi-Fi мережу?

Всі ми знаємо, що пристрої від Apple завжди працюють дуже класно і стабільно. Так, з цим не посперечаєшся. Бувають правда випадки, коли і на iPhone, або iPad виникають деякі проблеми. Сьогодні ми розглянемо дуже популярну проблему, коли iPhone, або iPad перестають бачити Wi-Fi мережу від вашого роутера. Так, проблема є, і зараз ми постараємося її вирішити.

iPhone, або iPad не бачить Wi-Fi

Ви підключали свій телефон, або планшет до Wi-Fi мережі, користувалися, все працювало, і тут в будь-той момент бачите, що наприклад iPad відключений від Wi-Fi. Заходьте в налаштування, а вашої бездротової мережі там немає. Виходить, що iPad перестав бачити Wi-Fi. Точно така ж ситуація може статися і з iPhone, він так само може перестати бачити вашу Wi-Fi мережу. Найцікавіше, що інші пристрої: телефони, планшети, ноутбуки і т. Д. Продовжують підключаться до бездротової мережі і відмінно працювати. І що ще цікаво, інші Wi-Fi мережі той же iPhone бачить (якщо вони є), а вашу домашню мережу не бачить. Або взагалі не бачить жодної бездротової мережі. Багато, відразу несуть свої пристроїв в ремонт і т. Д. Не потрібно поспішати, зараз постараємося в усьому розібратися.

Не важливо якої версії у вас iPhone: 4, 5, 6, 7, 8, або навіть iPhone X. Точно так же з планшетом, проблеми спостерігаються як на звичайному iPad, так і на iPad mini. З версіями iOS та ж історія. Пишуть, що проблема з'являється на тих пристроях, які привезені з Америки. До речі, читав, що на iOS 8 пристрою часто не бачать Wi-Fi, або просто втрачають з'єднання. І ще один важливий момент, ми розглянемо проблему, коли Wi-Fi мережа не відображається в списку доступних мереж на планшеті, або телефоні. Просто буває дуже багато випадків, коли той же iPhone не вдалося підключитися до бездротової мережі. Про рішення цієї проблеми я писав в статті: iPhone або iPad не вдалося підключитися до Wi-Fi, не працює інтернет.

iPhone, або iPad не бачать Wi-Fi мережу від домашнього роутера: можливі рішення

1 Зніміть чохол зі свого пристрою. Є чохли, після надягання яких Айфон, або Айпад перестає бачити взагалі все Wi-Fi мережі. Тільки що все працювало, і тут така проблема. І мало хто навіть здогадується, що це все через чохла.

2 Перезавантажте свої пристрої. Друзі, не потрібно відразу робити якісь складні настройки, нести пристрій в ремонт і т. Д. Потрібно спочатку просто вимкнути і включити Wi-Fi на вашому мобільному пристрої від Apple. Якщо не допоможе, то перезавантажте свій мобільний пристрій. І обов'язково перезавантажте роутер. Можливо, просто якийсь збій в роботі роутера, або мобільного пристрою, і тому, були проблеми з Wi-Fi. Дуже часто, просте перезавантаження допомагає. Можна навіть кілька разів перезавантажити роутер.

Можливо, вам ще стане в нагоді стаття по підключенню iPad до Wi-Fi.

3 Змінюємо канал і регіон в налаштуваннях роутера. Це найголовніший і як показує практика ефективний спосіб вирішення проблеми з відсутністю Wi-Fi мережі на пристроях від Apple. Потрібно спробувати змінити канал вашої Wi-Fi мережі. Така проблема дуже часто з'являється там, де є багато бездротових мереж. Так само, можна спробувати змінити регіон на United States, який задається в настройках роутера.

Про те, що таке канал, і про зміну каналу на різних роутерах: Tp-Link, Asus, D-Link, Tenda і Zyxel я писав в статті: як знайти вільний Wi-Fi канал, і змінити канал на роутері? Там все дуже докладно написано і показано на скріншотах. Думаю, що проблем зі зміною каналу виникнути не повинно. Що стосується зміни регіону, то як правило, він змінюється на тій же сторінці, що і канал, в налаштуваннях вашого маршрутизатора.

Ось для прикладу, зміна канал і регіону на Tp-Link:

Налаштування при проблемах з Wi-Fi на Apple

Регіон можна спробувати поставити United States. А канал, 1-ий, або 6-тій. Якщо результату не буде, то можна спробувати різні варіанти. Не забудьте зберегти настройки і перезавантажити маршрутизатор.

Думаю, що після цих дій iPhone, або iPad побачить ваш Wi-Fi, і без проблем підключиться до нього.

4 Робимо скидання налаштувань мережі на iOS. Чесно кажучи, не знав про такий спосіб. Знайшов в інтернеті інформацію, що вирішити проблему з підключенням до бездротової мережі на iOS 8 можна скиданням налаштувань мережі. В налаштуваннях вашого пристрою перейдіть в Налаштування - Основні - Скидання - Скинути настройки мережі .

Скидання налаштувань мережі на iPad і iPhone

Підтвердіть скидання і дочекайтеся, поки пристрій перезавантажиться.

У тому випадку, якщо пристрій взагалі не бачить жодну мережу (а інші пристрої бачать), і ви вже все перепробували, то в більшості випадків це через якийсь апаратної проблеми. Тому, потрібно звертатися в сервісний центр.

Якщо у вас проблеми з Wi-Fi на iOS 11: //help-wifi.com/appel-iphoneipad/wi-fi-v-ios-11-sam-vklyuchaetsya-ne-vyklyuchaetsya-ne-podklyuchaetsya-i-drugie- problemy /

Якщо нічого не допомогло, то потрібно описувати свою проблему в коментарях, будемо розбиратися разом. Так само почитайте коментарі, там є багато корисної інформації на цю тему.