Падіння швидкості Wi-Fi через TP-Link Archer C2

Падіння швидкості Wi-Fi через TP-Link Archer C2

Є роутер TP-Link Archer C2. Швидкість інтернет-провайдера 100 Мбіт / с. По кабелю швидкість досягає 98-99 Мбіт / с. Після переїзду зіткнувся з проблемою, що швидкість по Wi-Fi різко впала до 26 Мбіт / с (а часом і до 5 Мбіт / с). Однак, дана проблема спостерігається на телефоні, ноутбуці і планшеті. На комп'ютері швидкість по Wi-Fi досягає 80-95 Мбіт / c.

Заміна DNS, перехід на інший канал не допомогли.

Wi-Fi Analyzer показує відмінний сигнал і вільний канал.

Проблема виникла після переїзду.

В чому може бути проблема?

відповідь

Добрий день. Складно, звичайно, дати конкретну відповідь на ваше запитання, так як причина падіння швидкості може бути в чому завгодно. Але ви написали, що на комп'ютері у вас по Wi-Fi 80-95 Мбіт / c. TP-Link Archer C2 - це двохдіапазонний роутер, тобто він швидше за все у вас роздає 2 Wi-Fi мережі. В діапазоні 2.4 ГГц отримати 80-95 Мбіт / c важкувато. Припускаю, що комп'ютер підключений до мережі на частоті 5 ГГц.

Так може інші пристрої у вас підключені до Wi-Fi мережі на частоті 2.4 ГГц? І через це впала швидкість на ноутбуці, планшеті і телефоні. На цих пристроях навіть поруч з TP-Link Archer C2 швидкість до 26 Мбіт / с і час від часу падає ще нижче? Якщо швидкість нестабільна, то швидше за все це через перешкоди. У будинку багато сусідніх Wi-Fi мереж? Може роутер встановлений поряд з якимось пристроєм, який може створювати перешкоди?

Не знаю, скільки разів ви міняли канал Wi-Fi і які ставили, але потрібно спробувати кілька варіантів. Так само рекомендую поекспериментувати з шириною каналу. Після зміни параметрів зберігаємо налаштування і перезавантажуємо роутер. Це налаштування, які відносяться до мережі на частоті 2.4 ГГц.

Упала швидкість Wi-Fi через роутер TP-Link Archer C2

На TP-Link Archer C2, в залежності від апаратної версії встановлювали різні панелі управління. Так що зовнішній вигляд налаштувань може відрізнятись від тих, що на скріншоті.

Якщо у вас в будинку тільки нові пристрої, так само можете в настройках виставити режим роботи мережі тільки 802.11n (Only n).

Зміна режиму роботи WiFi на TP-Link Archer C2 для збільшення швидкості

Якщо є така можливість. У web-інтерфейсі на першому скріншоті можна вибрати тільки змішаний режим. Тільки n чи не поставити.

У тому випадку, якщо це все не допоможе, то ви можете доповнити своє питання, відповівши на мої питання, які я ставив вище. Будемо думати далі.