TV приставка Xiaomi Mi Box 3 через Wi-Fi роутер Zyxel Keenetic Viva працює з великими лагами

TV приставка Xiaomi Mi Box 3 через Wi-Fi роутер Zyxel Keenetic Viva працює з великими лагами

Сергій, добрий день!

На жаль не знайшов відповіді на своє питання в Ваших матеріалах. Проблема наступна. Купив собі новий роутер Zyxel Keenetic Viva головним чином для стабільної роботи TV приставки Xiaomi Mi Box 3.

Налаштував роутер: ноут, смартфон все працює відмінно. Але приєднав роутер по wifi до ТВ приставці - ні телебачення, ні youtube, ні плеймаркет не працює. тобто відео відкривається але програє зі страшними лагами.

В чому може бути проблема? Може бути справа в налаштуваннях роутера?

відповідь

Добрий день. За замовчуванням, всі налаштування роутера як правило найоптимальніші. Тим більше, інші пристрої працюють нормально і стабільно. Немає такого, що потрібно спеціально і якось особливо налаштовувати маршрутизатор для Xiaomi Mi Box 3, наприклад.

Перевірте швидкість інтернету по Wi-Fi від Zyxel Keenetic Viva, потім перевірте на Xiaomi Mi Box 3. Наприклад, через додаток Speedtest. Може TV приставка приставка далеко, там поганий сигнал і відповідно швидкість.

Так само потрібно підключити приставку до іншої Wi-Fi мережі і перевірити, як буде працювати. Сайти в браузерах відкриваються? Яка помилка в Google Play?