Asus RT-N18U - характеристики, огляд, відгуки та фото роутера

Asus RT-N18U - характеристики, огляд, відгуки та фото роутера

Asus RT-N18U
 • Комплектація Asus RT-N18U
 • Огляд роутера Asus RT-N18U
 • Фото Asus RT-N18U

Asus RT-N18U - цікава модель Wi-Fi роутера, в красивому корпусі, і з підтримкою 3G / 4G USB модемів, принтерів, USB накопичувачів і т. Д. Так само, роутер приваблює своїм функціоналом, і наявністю двох USB роз'ємів, один з яких версії 3.0. Я купив собі Asus RT-N18U виключно для роботи з 3G USB-модемом від провайдера Інтертелеком. Зараз ми докладніше розглянемо цю модельку, ну і я поділюся своїми враженнями від даного роутера.

Цей роутер відмінно підійде для домашнього використання. Для вимогливих, просунутих користувачів. У ньому є кілька цікавих фішок, типу ASUS AiCloud, Медіа-сервер (загальний доступ до файлів на накопичувачі), AiDisk, Download Master і т. Д. Asus RT-N18U без проблем забезпечить підключення до інтернету для великої кількості пристроїв. Якщо ви любите грати в онлайн ігри, дивитися онлайн відео, качати торенти і т. Д., То цей роутер вам підійде. У мене з ним проблем в цьому плані не виникло, працює стабільно. Навантаження тримає добре.

Що стосується зони покриття Wi-Fi мережі, то незважаючи на використання фірмової функції ASUS AiRadar і 3 антени, сигнал не набагато сильніше, ніж у більш дешевих маршрутизаторів. Я, чесно кажучи, очікував більшого. Але, для будинку, цього роутера цілком вистачить. Та й не потрібно забувати, що радіус Wi-Fi мережі залежить не тільки від роутера, але і від його розташування, завантаженості каналу, товщини стін в будинку і інших перешкод.

Невеликий огляд Asus RT-N18U

Дуже хороші враження залишилися саме від самого роутера, його корпусу, матеріалів і якості збірки. Коли береш RT-N18U в руки, відразу відчувається якість. Він більше, і важче дешевших моделей, наприклад того ж Asus RT-N12. Матеріали, і якість збірки на висоті.

Виглядає дуже круто і стильно. Як і більшість роутерів Asus, ця модель так само чимось нагадує кузов спортивного автомобіля.

На задній панелі роутера ви знайдете 4 LAN роз'єму, 1 WAN роз'єм, 1 USB версії 2.0, кнопку активації WPS, кнопку скидання налаштувань (до речі, її не підписано як RESSET), роз'єм для підключення живлення, кнопку вимикання / включення живлення, ну і кріплення для трьох антен. На бічних панелях нічого немає, а спереду знаходиться ще один USB, але вже версії 3.0.

Індикатори на верхній частині маршрутизатора підсвічуються синім кольором, і вони зовсім не яскраві. Якщо Asus RT-N18U встановлений в спальні, то заважати вони не будуть.

Особливості та основні характеристики

Давайте подивимося, чим же привабливий Asus RT-N18U.

особливості:

 • Дуже простий в налаштуванні. Особливо, через майстер швидкого налаштування. Сама панель управління роутером зрозуміла і російською мовою. Правда, переклад пунктів меню трохи цікавий.
 • Підтримка USB 3G модемів. Якщо у вас доступ в інтернет через 3G модем, і вам потрібен потужний, функціональний роутер, який буде роздавати інтернет на інші пристрої, то Asus RT-N18U вам однозначно підійде.
 • Два USB роз'єму, в які можна підключати ті ж USB модеми та роздавати інтернет, можна підключити USB-накопичувач, або жорсткий диск, і організувати загальний доступ до файлів для всіх пристроїв. Комп'ютери, телефони, телевізори, які будуть підключені до RT-N18U, матимуть доступ до файлів, які знаходяться на підключеному накопичувачі. Є функція ASUS AiCloud за допомогою якої можна організувати доступ до файлів з інтернету.
 • Підключивши принтері до Asus RT-N18U, можна буде відправляти документи, або фото на друк з будь-якого пристрою в мережі.
 • Download Master - можливо, для багатьох це не дуже корисна функція. Але, якщо у вас не дуже швидкісний інтернет (наприклад 3G), то ця функція вам знадобиться. Роутер вміє сам завантажувати торренти, або звичайні файли на підключений до нього USB-накопичувач. І найцікавіше, що він вміє це робити в заданий час. Наприклад, можна на ніч запланувати завантаження декількох фільмів, і на ранок вже все буде готово. Майстер завантаження дійсно працює, сам користуюся.
 • Якщо у вас швидкий інтернет, то однозначно, наявність функції TurboQAM буде плюсом. Швидкість передачі даних по Wi-Fi виростає до 600 Мбіт / с.

Основні характеристики

Всі характеристики можна подивитися на офіційному сайті.

 • WAN порти: звичайний Ethernet, і підтримка USB-модемів. До речі, замість модему може бути телефон, який працює на Android.
 • 4 LAN (RJ45) роз'єму з максимальною швидкістю 1 Гбіт / с.
 • 1 USB 2.0, і 1 USB 3.0.
 • Wi-Fi мережа працює на частоті 2.4 ГГц.
 • Швидкість Wi-Fi мережі, понад 300 Мбіт / с.
 • Три антени. Інформації по потужності на жаль ніде не знайшов. Антени знімні, так що, при необхідності можна підключити інші.

Відгуки про Asus RT-N18U

В основному, народ в коментарях скаржиться на не дуже великий радіус Wi-Fi мережі. Якихось інших серйозних проблем не помітив. Всі ці коментарі, ні про що не говорять. Багато, наприклад, пишуть що дуже низька швидкість по Wi-Fi. Є введу, що роутер сильно ріже швидкість. А самі підключаються і перевіряють швидкість через старий адаптер, який і гальмує всі. У кожного свої пристрої, умови і погляди на техніку.

Що стосується моєї думки про Asus RT-N18U, то я цим пристроєм повністю задоволений. Гарний, налаштувати просто, різних функцій багато, працює стабільно. Що ще потрібно від Wi-Fi роутера. Сподобалася вам ця модель, підходить по характеристикам і ціною - купуйте. А не сподобається, повернете назад. Боїтеся що ненадійний і зламається? Так там гарантія 3 роки, він вам швидше набридне, або застаріє. Істотних мінусів в цьому роутере я не знайшов. Тільки ось USB роз'єм на задній панелі, можна було трохи далі від роз'єму живлення розмістити. Модем з антеною не влазить.

Залишайте свої відгуки про Asus RT-N18U в коментарях.

Корисні посилання:

Налаштування роутера Asus RT-N18U на роботу з 3G USB-модемом.

Стандартна інструкція по налаштуванню інтернету і Wi-Fi.

Вхід в налаштування роутерів Asus.

Оновлення ПО на маршрутизаторах Asus.