Осідання пинга через роутера Xiaomi Mi Wifi 3

Осідання пинга через роутера Xiaomi Mi Wifi 3

Добрий день. Не так давно придбав Xiaomi Mi Wifi 3. До бездротовому сигналу претензій немає, відмінно роздає вайфай, але я помітив, що в іграх (в даному випадку League of legends) у мене скаче пінг. Мій нормальний пінг ~ 78ms. А зараз коливається до 90+, причому безперервно, тобто не варто одне число, а постійно змінюється.

Начебто різниця і не величезна на перший погляд, якщо судити саме по цифрам, але на ділі персонаж в грі відстає від подій на 1-1,5 секунди, як якщо б пінг був 150-200. Спочатку я грішив на провайдера. Потім спробував підключити кабель безпосередньо до комп'ютера, без роутера і вуаля! Варто рівно 78 і не рухається.

Не знаю, що можна зробити. Прошивка у мене стокова. Читав, що багато юзают прошивку від Padavan. Але не знаю, чи допоможе тут заміна прошивки.

відповідь

Добрий день. Думаю, що пінг через роутер в будь-якому випадку буде вище ніж безпосередньо. Навіть по кабелю від роутера, я вже не горю про Wi-Fi. Багато що залежить від самого роутера. Від заліза і оптимізації програмного забезпечення.

Xiaomi Mi-router 3 - далеко не геймерський роутер, він не дуже потужний. Тому пінг трохи підростає при підключенні через роутер. А змінюватися він може в залежності від навантаження на сам роутер. 78ms і так зависокий пінг для проводового інтернету.

Спробуйте поекспериментувати з функцією QoS. Ця функція дозволяє оптимізувати швидкість під потреби конкретного пристрою. Можливо, на пінг це теж якось вплине. Можна спробувати відключити, або навпаки, включити цю функцію (якщо вона відключена).

Поганий пінг через роутер Xiaomi

Писав про це тут: чому роутер Xiaomi ріже швидкість по Wi-Fi і повільно працює інтернет.

Потрібно встановити останню прошивку від виробника.

Що стосується прошивки від Padavan, то тут мені складно щось радити. Я цю прошивку, не пройшло перевірку на Xiaomi Mi Wifi 3. Можливо, пінг буде більш стабільний, а може і навпаки. Там просто з настройками все трохи простіше.