Ноутбук не бачить телевізор Smart TV

Ноутбук не бачить телевізор Smart TV

Доброго дня!

Дуже прошу про допомогу. Придбала телевізор Samsung UE48J5200A з функцією Smart TV. Ніяк не виходить з'єднати його з ноутбуком (Asus, Windows 7). Встановлювала і Allshare, Smartview, Intel WiDi Remote, PC Manager і т.д. Нічого не виходить! При запуску будь-якої програми пишеться, що ТБ не виявлено. Хоча в телевізорі видно ноут (загальна адміновская папка і можна подивитися навіть якісь фотки). Вивчала настройки Wi-Fi, всюди вказала загальний доступ. Не допомагає. У чому м.б. проблема?

Заздалегідь дякую!

відповідь

Добрий день. Налаштування Wi-Fi чіпати не варто, не в цьому справа. А то там можна так "налаштувати". Дивно, що через Allshare ноутбук не бачить телевізор. Це ж ніби фірмовий додаток від Samsung. А Intel WiDi Remote це взагалі не те.

Якщо телевізор все таки бачить загальну папку ноутбука, то думаю, що проблема все таки в програмі, через яку ви пробували настроїти DLNA сервер. Я в списку не побачив програму "Домашній медіа-сервер (UPnP, DLNA, HTTP)". Спробуйте з її допомогою запустити DLNA сервер на ноутбуці. Ось докладна інструкція: //help-wifi.com/philips-android-tv/nastrojka-dlna-servera-dlya-televizora-philips-smotrim-filmy-s-kompyutera-na-televizore/ (не зважайте увагу, що у мене інший телевізор, це не важливо).

Якщо є антивірус, вимкніть його на час.

Ви можете просто не запускати фільм з ноутбука на телевізор, а спробувати відкрити доступ до потрібних папках, і запустити фільм вже з телевізора.