Як налаштувати супутниковий інтернет через роутер ASUS?

Як налаштувати супутниковий інтернет через роутер ASUS?

Доброго дня!

У мене така проблема. Я проживаю в Камчатському краї в маленькому селі, комп'ютерних фахівців у нас немає. Більш, менш щось виходить у мене налаштувати. Я працюю в школі, у нас в цьому році тільки електронні журнали. Моє завдання зробити, щоб wi-fi роздавав на ноутбуки ip-адреса з нашого інтернету, а не роутера. Інтернет у нас супутниковий, тарілка. Роутер Asus. Я ніби й в налаштуваннях де локальна мережа робила, заповнювала наш ip-адреса. У центрі управління мережами і загальним доступом, наш ip адреса висвічується. Але інтернету немає. А ось ip-адреса від роутера працює без проблем.

Могли б ви допомогти налаштувати мені роутер з нашим ip-адресою через віддалений помічник.

Оплата буде за виконану роботу.

З повагою,

Світлана Боргоякова

відповідь

Привіт Світлана. Через віддалений помічник я не можу Вам допомогти. Оплата мені так само не потрібна. Давайте спробуємо розібратися.

Я правильно зрозумів, вам через роутер ASUS потрібно зробити так, щоб був вихід в інтернет на всіх пристроях, які підключаються до вашої Wi-Fi мережі?

Ви написали:

Моє завдання зробити, щоб wi-fi роздавав на ноутбуки ip-адреса з нашого інтернету, а не роутера.

Як це? Я не можу зрозуміти. І при чому тут IP-адреса взагалі?

Я не знаю який саме у вас інтернет і яке обладнання (знаю тільки що він супутниковий). Він працює на комп'ютері? Ви на комп'ютері задаєте якісь настройки? Там швидше за все просто мережевий кабель від обладнання супутникового інтернету.

Спробуйте на роутері ASUS зробити скидання налаштувань (на всякий випадок). Потім, кабель від супутникового інтернету підключити в WAN порт роутера ASUS. У порт, який підписаний Internet. Якщо для роботи інтернету не потрібно задавати ніяких параметрів, то роутер буде автоматично роздавати інтернет по Wi-Fi і з мережевого кабелю.

Я не можу підказати Вам нічого конкретно, так як я не зрозумів саму проблему і завдання. Я не знаю яке у вас обладнання і які настройки. Не понял з приводу IP-адреси, про який Ви так часто писали. Мабуть ви мали введу щось інше.

Можете відповісти мені в коментарях нижче.