Як підключити комп'ютер до інтернету від іншого комп'ютера, який підключений до WiFi?

Як підключити комп'ютер до інтернету від іншого комп'ютера, який підключений до WiFi?

Добрий день.

Роутер TP-LINK TL-WR741ND. Комп'ютер пов'язаний з інтернет через Wi-Fi з'єднання.

Чи можливо при цьому паралельне приєднання другого комп'ютера через LAN-порт?

Спасибі.

відповідь

Добрий день. Так, така схема цілком робоча. Уже сам не раз так робив, і ось зараз знову все перевірив. У вас є комп'ютер (я так розумію стаціонарний, а не ноутбук), який підключений до Wi-Fi мережі. Якщо в ньому є мережева карта, то до неї можна підключити інший комп'ютер за допомогою мережевого кабелю, і налаштувати міст між бездротовим з'єднанням і підключенням по локальній мережі. Виходить, що перший комп'ютер буде ділиться підключенням до інтернету з другим комп'ютером.

З'єднуємо комп'ютери мережевим кабелем. Я використовував звичайний мережевий кабель, який йде в комплекті з роутером. Можна виготовити такий мережевий кабель своїми руками. Я все робив на ноутбуках, тому виходить приблизно ось так:

Підключення комп'ютера до інтернету через інший комп'ютер по кабелю

На тому комп'ютері, який підключений до Wi-Fi мережі, потрібно відкрити вікно "Мережеві підключення" (Win + R - команда ncpa.cpl).

Затискаємо Ctrl. Виділяємо два підключення: Бездротова мережа і Ethernet (це в Windows 10 вони так називаються, в Windows 7 по-іншому). Натискаємо на один адаптер правою кнопкою миші і вибираємо "Налаштування моста".

Налаштування моста в Windows між Wi-Fi і LAN

Трохи чекаємо і все готово!

Мережевий міст Wi-Fi-LAN між комп'ютерами для передачі інтернету

Тепер комп'ютери з'єднані за допомогою мережевого моста. Використовується загальний доступ до бездротового підключення.

Ось так просто можна підключити ПК, або ноутбук до інтернету від іншого комп'ютера, який в свою чергу підключений до Wi-Fi мережі. Режим моста в Windows працює більш-менш стабільно. Думаю, у вас все вийде.