PlayStation 4 при підключенні по LAN через роутер запитує ім'я користувача / пароль (PPPoE) і не вдалося підключитися

PlayStation 4 при підключенні по LAN через роутер запитує ім'я користувача / пароль (PPPoE) і не вдалося підключитися

Добридень! Можете підказати, будь ласка, зіткнувся з проблемою підключення до інтернету play station 4! Провайдер Ростелеком, будинки роутер вай-фай, беру провід LAN підключаю до роутера і до самої консолі, в настройках консолі заходжу в налаштування і вибираю підключенню до інтернет через провід LAN, далі у мене запитує ім'я і пароль PPPoE, я беру карту підключення від роутера де написано логін і пароль, ввожу, він мені видає неправильні дані, все вводжу правильно, типу не правильні ідентифікатор або пароль ... пробував кілька разів, може стикалися з таким ???

відповідь

Добрий день. З таким не стикався, так як немає PS4, та й інтернет у мене не PPPoE. Проблема дивна як мінімум тим, що при підключенні через роутер на приставці навряд чи потрібно налаштовувати підключення через PPPoE. Задавати ім'я користувача і пароль, які вам видав провайдер і т. Д. Це якби ви кабель від провайдера підключили безпосередньо до PlayStation 4, тоді так. Чесно кажучи, від вас дізнався, що на PS4 можна налаштувати PPPoE.

Дивіться, якщо у вас встановлений роутер, до якого підключений інтернет (в даному випадку Ростелеком), то підключення PPPoE налаштоване і запущено на роутері. Він підключений до інтернету і далі просто роздає його на всі пристрої з локальної мережі (DHCP, видає всіх пристроїв IP-адреси автоматично). Ви ж не налаштовуєте і запускаєте PPPoE на всіх підключених до роутера пристроях. Хіба що у вас роутер неправильно налаштований (в режимі моста працює).

Так що інтернет від роутера повинен працювати відразу після підключення мережевого кабелю до PlayStation 4 (як і до комп'ютера, ноутбука і інших пристроїв). Якщо не працює, значить потрібно провести настройку. Тільки в процесі настройки вибирайте не "Простий" , а "Спеціальний" .

Налаштування LAN на PS4 через роутер

А далі вибираємо "Автоматично" , так як наш роутер видає всі адреси автоматично.

Автоматично настройки IP (DHCP) на PlayStation 4 через роутер

PPPoE ми б налаштовували на PS4, якби кабель від провайдера був підключений безпосередньо до приставки, ну і провайдер використовував даний тип підключення.

Ще такий момент: нерідко на роутері один, або кілька LAN-портів відведені під IPTV та інтернет через них не працює. Спробуйте в інший порт підключити, або подивіться в настройках роутера статус LAN-портів (для чого вони використовуються). Це так, про всяк випадок.