Сірий екран на ноутбуці при підключенні HDMI

Сірий екран на ноутбуці при підключенні HDMI

Добридень! У мене ноутбук НР, Windows 10., підключаю через HDMI до телевізора Samsung Smart-tv, на екрані телевізора виходить робочий стіл ноутбука, а на ноутбуці сірий екран. В налаштуваннях пробувала і дублювання екранів і один екран (в загальному все що було перепробувала), результат один сірий екран ноутбука, а в телевізорі все, що в ноутбуці відображається. Пробувала перевантажити, те ж саме.

Виткнувся кабель HDMI і вимкнула ноутбук. Включила, знову сірий екран, причому жорсткий диск працює, якісь процеси йдуть, але їх не видно. Таке відчуття, що ноут запам'ятав підключення до телевізора і все. Що мені робити, підкажіть будь ласка.

відповідь

Добрий день. Цікава проблема, ніколи з таким не стикався і навіть не чув. Певного рішення я не знаю, але підкажу, що б я робив в такій ситуації.

  1. Підключіть кабель до телевізора (я так розумію, зображення з'являється) і виберіть "Перезавантаження" в меню Пуск. У цей момент відключіть HDMI кабель від ноутбука.
  2. Підключивши ноутбук до телевізора, через поєднання клавіш Win + P переключіться в режим "Тільки екран комп'ютера". Перезавантажте ноутбук.
  3. Знову ж, через екран телевізора зайдіть в диспетчер пристроїв (можна знайти через пошук) і на вкладці відеоадаптери видаліть свій адаптер (відеокарту).

    Після підключення HDMI кабелю на ноутбуці немає зображення і сірий екранПерезавантажте ноутбук і відключіть HDMI кабель.

Думаю, якийсь з цих рішень має допомогти, і сірий екран на ноутбуці зникне. Швидше за все якийсь збій в драйвері, або в Windows 10. Але з іншого боку, якщо після підключення HDMI на ноутбуці пропало зображення і не з'являється навіть заставка (БІОС) при включенні, то це вже дивно. Може навіть якась апаратна поломка.