СІМ-карта від Ростелеком і модем "під всі оператори": немає роздачі інтернету через Wi-Fi роутер TL-WR842N і c комп'ютера

СІМ-карта від Ростелеком і модем «під всі оператори»: немає роздачі інтернету через Wi-Fi роутер TL-WR842N і c комп'ютера

Доброго дня! Ситуація хоч вовком вий, вже місяць і так і так пробую, все марно. Спробую описати максимально докладно, почавши з самого початку.

Є у мене ПК, сидів я нікого не чіпав з 3G модема від МТС, з грабіжницьким тарифом за 1000 рублів і 30 Гб інтернету в місяць. І так, я живу практично в селі, і єдиний провайдер у нас - Ростелеком, інтернет вони мені вже як 3-4 роки провести не можуть, оскільки сусідній будинок його провів раніше, і у них немає портів, так вони кажуть.

Дізнався про корпоративні сім карти, з доставкою з МСК / СПБ, і замовив собі таку Ростелекомовскую, 250 р. місяць, 200 Гб + 200 Гб при необхідності за кожні 100 р., після МТС - небо і земля, та й швидкість зросла, правда стабільність сильно впала.

Прошив я модем МТС під всім цим карти, як я розумію на апаратному рівні, програма залишилася МТСовская, настройки мережі теж (хоча років 10 тому був досвід прошивки білайнівським модему, і там програма запуску стала зовсім інша, дефолтна так сказати), але LTE показує Ростелеком і все працює. Я це все описую тому що в майбутньому стане в нагоді, і як мені здається кожна дрібниця важлива

Не так давно купив в будинок великий 55 діагональ телевізор, зрозуміло з Wi-fi і PlayStation. Ну оскільки в Wi-fi з ПК не поставляють на відміну від ноутов, прикупив собі вот такой вот девайс - TP-LINK TL-WN823N щоб роздати з нього Wi-fi на приставку і телевізор. Після тижня різних маніпуляцій не зміг я їх законектіть, причина - "не вдалося запустити розміщену мережу". Хоча за відгуками та й технічно, цей адаптер не тільки приймає wifi а й також роздає.

Через якийсь час придбав собі маршрутизатор ось цей ось TP-LINK TL-WR842N, з підтримкою 3g модему, і судячи з відео та статей, на раз-два все розпізнає і підключається. Ну і з ним нічого не вийшло. модем він розпізнає, але в його програмі немає Ростелекома, є Теле2, МТС, Білайн і т.д .. У керівництві написано, що якщо немає вашого оператора, то дізнайтеся у нього дані мережі і введіть номер дозвону і точку доступу. Ну я дізнався, та й багато варіантів перебрав, взагалі все що тільки можна, за різними Гайд але все марно.

В останній розмові з оператором Ростелекома, я ще й дізнався що в мене телефон для юридичних осіб ^ _ ^. Модем розпізнається, але не підключається до інтернету, і тут я бачу такі проблеми:

  1. Сім карта не може раздовать wifi, виключено, продавець сьогодні підтвердив що все нормально.
  2. Налаштування в модемі стоять МТСовскіе, хоча інтернет же на ПК працює, боюся їх міняти на Ростелеком, а то взагалі без інтернету залишуся хіба мало.
  3. У самому роутері в їхній програмі через tplinkwifi.net нету Ростелекома, і в купе з другим пунктом як то це може і впливає, я не знаю чесно, але раптом, прошивка стоїть остання заводська V5.
  4. Можливо потрібен модем саме того виробника з його прошивкою що і сім карта.

При перегляді гайдів на саме цей маршрутизатор, у всіх все по іншому, або трохи або зовсім інший сайт. Вообщем не знаю що й робити, я б і майстри міг викликати з сусіднього міста, але вважаю що врятли він що то зробить. Готовий на будь-які альтернативи, аж до покупки якогось дорогого смартфона, який зможе раздовать wifi на всі пристрої будинку (зараз у мене телефон навіть без доступу в інтернет конопочний, не любитель, тому не розбираюся, чи можливо це взагалі).

Дякую за увагу!

відповідь

Добрий день. Телевізор з Smart TV, PlayStation - вам потрібен швидкісний, стабільний інтернет. А такий зазвичай тільки по кабелю буває. Якщо недалеко є лінія (я так розумію, оптоволокно), то потрібно спробувати підключитися до неї. Може все таки є якісь варіанти. Ну як це, немає портів? Думаю, це можна вирішити. Якщо немає можливості протягнути кабель, то можна поставить Wi-Fi точку доступу, а у вас ще одну в режимі приймача. Якщо все вивчити, поспілкуватися з підтримкою і настояти на підключенні - можна підключити Ростелеком.

Що стосується SIM-карти Ростелеком і модему від МТС прошитого вами під всі SIM-карти. Я з таким не стикався, тому складно щось радити. Я не зрозумів цей момент:

програма залишилася МТСовская, настройки мережі теж

Як це можливо? Тобто ви підключаєтеся до інтернету від Ростелеком з настройками під SIM-карту від МТС? Що з цього приводу говорить підтримка Ростелеком? Може там є можливість не налаштовувати підключення через додаток від модему, в ручну створити підключення через налаштування в Windows, вказавши той же номер дозвону, логін, пароль.

Думаю, з цієї ж причини роутер TP-LINK TL-WR842N не хоче працювати з цим модемом. Але з іншого боку, якщо роутер дійсно бачить модем і ви ПРАВИЛЬНО задаєте всі параметри для підключення до інтернету, то все повинно працювати. Налаштування цього роутера на апаратній версії V5 дійсно відрізняються від попередніх, але це не має значення.

TP-LINK TL-WR842N - настройка 3G / 4G інтернету Ростелеком

Якщо я не помиляюся, мобільна мережа Ростелеком працює на мережі оператора Tele2. Може є сенс спробувати поставить налаштування цього оператора. А взагалі, підтримка Ростелеком повинна надати всю необхідну інформацію. У тому числі по обладнанню, яке вони рекомендують використовувати.

Якщо їх СІМ-карата працює з будь-яким модемом, то на мій погляд, самим ідеальним рішенням у вашому випадку є покупка стаціонарного маршрутизатора з підтримкою СІМ-карт. Наприклад: TP-Link Archer MR400, TP-Link TL-MR6400. Вставили будь-яку СІМ-карту - отримали 3G / 4G інтернет по Wi-Fi і по кабелю на всі пристрої в будинку. Але я не можу гарантувати, що ця СІМ-карта запрацює в цих роутерах. Потрібно перевіряти.

Як вам подружити TP-LINK TL-WR842N з модемом і СІМ-картою від Ростелеком - не знаю. Хіба що методом "тику". Розмовляти з підтримкою Ростелеком (ще раз зателефонувати, з іншим консультантом поговорити). Може купити інший модем, який обов'язково сумісний з TL-WR842N, і який спочатку працює з різними СІМ-картами.

Помилково "не вдалося запустити розміщену мережу" при спробі роздавати Wi-Fi з комп'ютера: це ніяк не пов'язано з вашим підключенням до інтернету (модемом, СІМ-картою). Ви до цих налаштувань ще не дійшли. У Windows 10 ця помилка нерідко з'являється через функції Мобільний хот-спот (до речі, спробуйте через нього роздавати по цій інструкції). Якщо у вас Windows 10, звичайно. Є радий інших причин, за якими може вискакувати ця помилка. Я писав про них з наступної статті: Чи не вдалося запустити розміщену мережу в Windows

Я на зв'язку в коментарях нижче.