Чому iPhone підключається до WiFi але не вантажить?

Чому iPhone підключається до WiFi але не вантажить?

Роутер працює справно, інші пристрої підключені. На інших мережах та ж проблема. Айфон підключається, значок з'являється, але не може завантажити жодної сторінки. І так тиждень.

Скидання налаштувань робила, перезавантаження роутера і айфона теж.

Сьогодні підключився до чужої мережі, ледве щось прогрузити, потім перестав працювати мобільний інтернет, а WiFi працював.

Потім все по новой- мобільний працює WiFi не вантажить.

відповідь

Після підключення iPhone до Wi-Fi, в настройках, біля самої мережі немає напису "Немає підключення до інтернету"? Інтернет в додатках так само не працює, або тільки в браузері? Яка помилка з'являється при відкритті сайтів на айФоні?

І не дуже зрозуміло, з іншою мережею Wi-Fi все таки працює? Перевірте ще з іншими мережами. Можливо, вам в налаштуваннях вашого роутера потрібно змінити режим роботи мережі, канал, ширину каналу і т. Д.

У будь-якому випадку, крім скидання налаштувань на iPhone (можна зробити тільки скидання мережі) навряд чи можна щось ще зробити.

Хіба що можна вимкнути "Допомога Wi-Fi". Писав про це в статті iPhone підключений до Wi-Fi але використовує 3G / 4G інтернет.

Так само можна спробувати прописати вручну DNS. Відкриваємо властивості конкретної Wi-Fi мережі і задаємо статичні адреси DNS: 8.8.8.8 / 8.8.4.4

Про інші можливі проблема з підключенням Айфона до Wi-Fi я писав у статті iPhone або iPad не вдалося підключитися до Wi-Fi, не працює інтернет.