Немає виходу в інтернет на телевізорі Haier

Немає виходу в інтернет на телевізорі Haier

Доброго дня! Допоможіть будь ласка розібратися з проблемою. Телевізор не виходить в інтернет, ні через вай-фай, ні через LAN кабель, з телевізора коли робиш тест мережі (і лан, і вай фай) видає помилку «WLAN з'єднане»; «WAN відключено».

Коли з телевізора підключаєшся до мережі хоч через вай фай, хоч через лан, поруч із позначкою (вай фая або Лана) загоряється знак оклику, тобто до модему як би підключається але без доступу в інтернет.

Пробував роздати з айфона в режимі модема інтернет 4G - телевізор підключається виходить в інтернет без проблем. Будинки встановлений оптоволоконний інтернет, маршрутизатор (роутер) модель - ELTEX NTU RG 1402G W.

Через Wi-Fi всі пристрої працюють. Підключаються без проблем (телефони, планшети, ноутбуки), підключав ноутбук до LAN - теж працює, швидкість видає як годиться закладену провайдером.

Модель телевізора - Haier LE65K65OOU

Тип з'єднання від провайдера: PPPoE.

Чи не працює інтернет на телевізорі Haier
Телевізор Haier: «WAN відключено»
Проблеми з підключенням телевізора Haier до Wi-Fi модему
Роутер ELTEX NTU RG 1402G W не дає інтернет на телевізор
Haier: LAN і Wi-Fi не працює

відповідь

Добрий день. Ваш роутер ELTEX NTU RG 1402G W підключений до інтернету. Про це говорить статус "Connected" в панелі управління. Та й інтернет на інших пристроях по Wi-Fi і по LAN працює.

Google за запитом "Haier LE65K65OOU" взагалі нічого не знаходить. Не знаю, може ви неправильно вказали модель. Але телевізори Haier зі Smart TV є. Правда, не знаю що там за система встановлена. Не знайомий з цією технікою.

На фото видно, що телевізор Haier підключений до маршрутизатора, але немає з'єднання з інтернетом (WAN відключена). Думаю, причини може бути дві:

  1. Провайдер якимось чином блокує мережевий трафік телевізора. Але чому і як - складно сказати. За ідеї, якщо телевізор підключений через маршрутизатор (а не безпосередньо), то все повинно працювати.
  2. Щось з DNS. На телевізорах LG таке частенько буває. Там у властивостях вашої Wi-Fi мережі на телевізорі, або в налаштуваннях LAN (залежить від способу підключення) повинна бути можливість прописати статичні IP і DNS адреси. Так ось пропишіть тільки DNS: 8.8.8.8 / 8.8.4.4

Спробуйте, раптом це допоможе. Інших варіантів у мене немає.

Чесно кажучи, про телевізорах Haier сьогодні перший раз почув. Але раз при роздачі Wi-Fi з iPhone інтернет на телевізорі працює, значить і через роутер теж повинен працювати.