Дуже нестабільний 3G інтернет (через Novatel MIFI 5510L)

Дуже нестабільний 3G інтернет (через Novatel MIFI 5510L)

Доброго дня! У мене одна проблема: у мене як 1 місяць вже дуже нестабільний 3G інтернет. Модем Novatel MIFI 5510L. Прошивали 2 місяці тому (в сервісі). Ось в чому проблема: швидкість моя 20-30 кілобайт в секунду, ловить 40%, 5 хвилин був інтернет і все. І я його перезавантажувати. Що робити?

відповідь

Добрий день. Судячи по модему, у вас Інтертелеком? У вас модем без антени, або встановлена ​​зовнішня антена? До вишки далеко? Проблема тільки в низькій швидкості інтернету, або в постійних обривах з'єднання?

Причин може бути дуже багато. Перерахую основні, може вам щось знадобиться.

  • У мене була схожа проблема. Модем Інтертелеком (у мене інший, не Novatel MIFI 5510L) весь час переходив в режим роботи X1. Після цього падає швидкість і обривається з'єднання. Возив його на прошивку в офіс Інтертелеком. Ви пишіть, що теж прошивали. Може щось не так зробили. Завезіть ще раз. Подивіться статтю: пропадає інтернет Інтертелеком (через 3G USB модем). Коментарі в тому числі.
  • Проблема у самого оператора. Щось з базовою станцією. Телефонуйте на підтримку оператора. Нехай вони розбираються. Вони бачать всю інформацію по вашому підключенню. Швидкість, обриви і т. Д.
  • Апаратна поломка вашого модему.
  • 40% це не найгірший рівень сигналу, але і не відмінний. У мене 60%. Спробуйте налаштувати свій модем (антену) на кращий прийом програмою AxesstelPst EvDO BSNL 1.67.

Але я думаю, що проблема в прошивці модему і в цьому режимі "X1". У сервісному центрі точно повинні вирішити проблему. Або нехай дають вам новий модем, а Novatel MIFI 5510L затирають на перевірку. Мало того, що швидкість у них і так погана, так ще ось такі приколи з обладнанням. Дістали вже.

Виявляється, режим роботи можна змінити самому (відключити x1), через ту ж програму AxesstelPst EvDO 1.67. В інтернеті є інструкції. Ось одна з них: //netobzor.org/forum/index.php?topic=562.0 Рекомендують використовувати перший спосіб.