Модем Huawei EC315 від Інтертелеком + Антена 24 Дб. Який Wi-Fi роутер підійде?

Модем Huawei EC315 від Інтертелеком + Антена 24 Дб. Який Wi-Fi роутер підійде?

Доброго дня!

У мене на дачі є рішення у вигляді Huawei EC315 від Інтертелеком + Антена 24 Дб. Необхідний Wi-Fi router для створення домашньої L2 Ethernet мережі (буде використовуватися і wifi і провідні LAN порти). Тобто передбачається роз'єм USB під 3G модем. Зараз модем живиться від USB адаптера 5 V, 1 A. Перехідник на 24 ДБ зовнішню антену по Pig tail. Прекрасно працює до 6 Мб / с. В Інтернеті не побачив опису інтеграційного рішення під мій запит. Єдине, що знайшов це таблицю сумісності з Huawei EC315 c TP Link 3220: //www.tp-link.com/in/support/3g-comp-list.html?model=TL-MR3220

Підкажіть чи є перевірене рішення. Тобто знадобитися і розумне гніздо заживлення USB постійним струмом для модему в тому маршрутизаторі, який підійде під EC315 під провайдером Інтертелеком.

Спасибі!

З повагою Андрій.

відповідь

Добрий день. В принципі, в вашому випадку немає нічого складного. Але я от не зрозумів, навіщо у вас зараз харчування для модему від USB адаптера і як це взагалі реалізовано, і що за перехідник "Pig tail"? Я сам не раз налаштовував подібні схеми, але з таким не стикався.

Мені здається, вам просто потрібен роутер, той же TP-Link TL-MR3220, який повинен працювати з модемом Huawei EC315 (але я не перевіряв). У цього роутера наклон. Багато модеми з ним працюють. У мене був такий роутер, і я про нього писав: як підключити 3G / 4G USB модем до Wi-Fi роутера TP-LINK. На прикладі настройки TP-LINK TL-MR3220.

Huawei EC315 підключаємо в USB порт TP-Link TL-MR3220, антену до модему, задаємо настройки на роутері і все готово. Інтернет по Wi-Fi і по LAN. Плюс локальна мережа через роутер.

До речі, 24 Дб антену я так само налаштовував. Писав про це в статті установка потужної CDMA антени 24 Дб з безконтактним переходником.

Так само може стане в нагоді стаття: Wi-Fi роутер для USB 3G / 4G модему. Як правильно вибрати?

Або я щось не так зрозумів? Можете написати мені в коментарях нижче.