Чому Windows 10 автоматично не вдалося підключитися до Wi-Fi?

Чому Windows 10 автоматично не вдалося підключитися до Wi-Fi?

Підключення до Wi-Fi в Windows 10 звичайно не викликає взагалі ніяких питань. Все просто і постійно (ну, якщо з драйверами немає проблем). Але бувають випадки, коли Windows 10 не хоче автоматично підключаться до бездротової мережі. Виходить, що ми до Wi-Fi підключилися, вказали пароль, а після повторного включення ноутбука, потрібно знову вручну встановлювати з'єднання. І якщо мови йде про домашньої бездротової мережі, то не дуже зручно кожен раз підключатися вручну.

Я вже писав про те, як підключати свій ноутбук на Windows 10 до Wi-Fi, і при першому підключенні до бездротової мережі вже стоїть галочка Подключаться автоматично. Якщо ви її звичайно ж не прибрали. Це потрібно перевірити. Досить звернути увагу на вікно підключення, коли ви в черговий раз будете встановлювати з'єднання. Або, можна відключиться від потрібно нам мережі:

Відключення від Wi-Fi в Windows 10

А потім, підключиться заново. Обов'язково встановивши галочку біля  Подключаться автоматично .

Автоматичне підключення до бездротової мережі в Windows 10

Якщо цей спосіб не допоможе, то можна ще спробувати "Забути мережу".

Натисніть на значок підключення до інтернету, і виберіть Установки мережі .

Мережеві параметри в Windows 10

У новому вікні натисніть на Управління параметрами мережі Wi-Fi .

Управління Wi-Fi мережами

Виберіть потрібну мережу, і натисніть на кнопку "Забути" .

Забути Wi-Fi мережу

Ну і підключитися до своєї мережі, і в процесі підключення перевірити що б стояла галочка Подключаться автоматично. Може є ще якісь рішення, або секрети, але я про них поки не знаю. Якщо буде нова інформація по цій проблемі, то обов'язково додам її до статті.