Огляд доступного Wi-Fi роутера Mercusys MW301R

Огляд доступного Wi-Fi роутера Mercusys MW301R

У компанії Mercusys, яка і так відома своїми недорогими роутерами, вирішили зробити найдоступніший роутер. З усіх бюджетних роутерів, що зараз представлені на ринку, Mercusys MW301R є найдоступнішим (ціна приблизно 11 доларів). І це роутер стандарту N300, який підтримує швидкість Wi-Fi мережі до 300 Мбіт / с. У той час, коли більшість його конкурентів можуть видавати максимум 150 Мбіт / с. Цю інформацію ви можете подивитися в будь-якому інтернет-магазині, де продається MW301R. Відсортувавши товари від дешевих до дорогих.

Mercusys MW301R цікавий в першу чергу своєю ціною і зручним web-інтерфейсом, завдяки якому можна налаштувати роутер за кілька хвилин. Як я вже писав вище, максимальна швидкість по Wi-Fi до 300 Мбіт / с. Підтримка стандартів 802.11 b / g / n. Швидкість LAN-портів до 100 Мбіт / с. Всього на роутері три Ethernet-порту. Два LAN і один WAN-порт. На роутере встановлені дві Wi-Fi антени потужністю 5dBi. Вони забезпечують потужне і стабільне покриття бездротової мережі.

Mercusys MW301R

Цей маршрутизатор може працювати в режимі бездротового мосту (WDS bridge). Є можливість створити гостьову Wi-Fi мережу. Є функція "Батьківський контроль".

Комплектація мінімальна і нічим не відрізняється від інших маршрутизаторів. Крім роутера в коробці ви знайдете адаптер живлення, мережевий кабель та інструкцію.

Комплект поставки Mercusys MW301R

Все це поставляється в компактній і красивою коробочці.

упаковка MW301R

Mercusys MW301R дуже компактний роутер. Поміщається на долоні.

Зовнішній вигляд Mercusys MW301R

Незважаючи на низьку вартість цього роутера, він виконаний з хорошого пластика (без запаху) і непогано зібраний. Пластик матовий і дуже практичний.

На лицьовій стороні можна побачити логотип компанії, і один світлодіодний індикатори, який горить або блимає, коли роутер включений.

Корпус роутера Mercusys MW301R

На бічних гранях закріплені антени. Вони незнімні, але повертаються на 180 градусів. Їх можна скласти і повісити роутер на стіну. Знизу є необхідні для цього отвори.

Mercusys MW301R: вид знизу

На задній грані розташовані три Ethernet-порту, роз'єм для підключення адаптера живлення і кнопка Reset.

Порти і роз'єми роутера Mercusys MW301R

Веб-інтерфейс (панель управління) такий же як і на інших маршрутизаторах від Mercusys. Гарний, простий і функціональний.

web-інтерфейс Mercusys MW301R

Розібратися в налаштуваннях зовсім не складно.

Сторінка з настройками роутера Mercusys MW301R

Є майстер швидкого налаштування, який дозволяє налаштувати роутер за кілька кроків.

Висновки:  Mercusys MW301R відмінний роутер, який можна сміливо купувати в тому випадку, якщо у вас сильно обмежений бюджет на покупку роутера. І ви не знаєте, навіщо вам потрібен більш дорогий, потужний і функціональний роутер. Так само він підійде для роботи в режимі бездротового мосту. Коли необхідно розширити покриття існуючої мережі, або підключити до інтернету пристрій, в якому немає Wi-Fi.

У ньому є всі необхідні функції. Його просто налаштувати. Він компактний і виглядає непогано. Своїх грошей однозначно варто.

Залишайте свої відгуки про Mercusys MW301R в коментарях