Телевізор Sony і роутер ONT ZTE ZXHN F670

Телевізор Sony і роутер ONT ZTE ZXHN F670

Доброго дня! У мене модель телевізора Sony KDL-55W905A. Раніше він прекрасно підключався до Wi-Fi.

Нещодавно я змінила провайдера на МГТС, тепер підключення GPON з роутером ONT ZTE ZXHN F670.

Телевізор не підключається до Wi-Fi. Бачить тільки мережу 2,4 Ггц. Інші прилади будинки без проблем працюють з цим роутером. Телевізор підключається до інтернету при роздачі з телефону. Ми дзвонили в тех. підтримку МГТС і в тех.підтримку SONY, але ніхто не зміг знайти причину.

Я думала, може не поєднуються якісь тех. можливості, але судячи з технічними характеристиками, обидва прилади підтримують протокол IEEE802.11n. Навіть не знаю, що ще може бути проблемою і в який бік ще дивитися?

відповідь

Добрий день. Вивчивши характеристики телевізора Sony KDL-55W905A і роутера ONT ZTE ZXHN F670, я не знайшов жодну причину, по якій могла б виникнути така проблема з підключенням. Роутер ONT ZTE ZXHN F670 може транслювати Wi-Fi в двох діапазонах (2.4 ГГц і 5 ГГц). У телевізорі швидше за все немає підтримки діапазону 5 ГГц (стандарту 802.11ac). Але це не проблема, він повинен підключатися до мережі в діапазоні 2.4 ГГц.

Погано, звичайно, що ви не описали, як проходить процес підключення до Wi-Fi мережі на телевізорі Sony, на якому етапі з'являється помилка і як саме. Добре було б подивитися фото помилки. Можете додати цю інформацію в коментарях нижче.

Якщо ви на новому роутере встановили таке ж ім'я Wi-Fi мережі, як було на старому, то це може бути причиною того, що ваш телевізор Sony не підключається до Wi-Fi.

Я б на новому роутере змінив ім'я мережі і пароль. Тип безпеки повинен бути WPA2-PSK. В налаштуваннях роутера, в розділі з настройками Wi-Fi мережі потрібно перевірити, чи встановлений там режим роботи 802.11n, або змішаний (авто). Можна ширину каналу вручну виставити 20 MHz, або 40 MHz. Після кожної зміни налаштувань їх потрібно зберігати і перезавантажувати роутер. На жаль, більш детально по налаштуванню конкретно ONT ZTE ZXHN F670 я не можу підказати. Немає цього пристрою.