Чому ПК не вдається з'єднатися з Wi-Fi через адаптер TP-LINK TL-WN725N?

Чому ПК не вдається з'єднатися з Wi-Fi через адаптер TP-LINK TL-WN725N?

Привіт, намагався підключити ПК Windows 7 64-bit до WiFi через мережевий адаптер TP-LINK TL-WN725N v3, скачав новіші драйвера з сайту для цієї версії, включив пошук нових підключень, відключив антивірус.

Адаптер присутній в диспетчері пристроїв як мережевий адаптер, так само видно у вкладці мережеві підключення, так само при підключенні адаптера до самого системнику значок підключення змінюється з прямокутника на палиці (рівень сигналу), при вилученні назад з'являється прямокутник, але підключення немає, він не бачить жодного підключення.

Найдивніше, що у вкладці мережеві підключення значок бездротового підключення не активний, він сірий, натискаєш ПКМ по значку, вибираєш включити і черговий з'являються віконця підключення і підключений, але значок так і залишається сірим, чи не активним, так само і не з'являються підключення.

Діагностика вінди видає звіт, що проблема з драйвером адаптера і / або з мережевими підключеннями. В чому може бути проблема?

відповідь

Добрий день. Складно зрозуміти таку проблему за описом. Було б набагато краще, якби ви прикріпили скріншоти. Хоча б з вікна "Мережеві підключення" і вікна, яке відкривається після натискання на іконку Wi-Fi (рівень сигналу) в треї Windows 7.

У вікні "Мережеві підключення", коли ви натискаєте на Wi-Fi адаптер правою кнопкою миші і вибираєте включити, що конкретно відбувається? Який статус біля "Бездротове мережеве з'єднання"? І що відбувається якщо просто натиснути на іконку Wi-Fi в треї.

Може просто в радіусі немає жодної Wi-Fi мережі, тому комп'ютер не бачить доступні Wi-Fi мережі.

Декілька порад:

  • Видаліть Wi-Fi адаптер TP-LINK TL-WN725N в диспетчері пристроїв і перезавантажте комп'ютер.
  • Скачайте драйвер "TL-WN725N (EU) _V3_180807_Win" з сайту TP-Link і запустіть його повторну установку.
  • Подивіться рішення в статті адаптер TP-Link не бачить мережу, не вдається з'єднатися з Wi-Fi. Там я показував, як вирішити деякі проблеми з Wi-Fi адаптерами від TP-Link.

Можете доповнити своє питання в коментарях. У тому числі скриншотами. Думаю, вони багато прояснять.