Інтернет зі смартфона (Android) на роутер або ...

Інтернет зі смартфона (Android) на роутер або ...

Привіт, навчіть, будь ласка, використовувати смартфон Samsung s7272 як wi-fi модем для роутера TP-Link TL-MR3220, або створити мережу інтернет з телефону - комп'ютер - роутер (Windows 7 макс., Інтернет з телефону на комп'ютері є, але загальний доступ ніяк не дає: пише: помилка при ...... (null). У роутере лазити трохи вмію.

відповідь

Добрий день. Схема звичайно цікава виходить. Та й навіщо передавати інтернет по Wi-Fi на роутер, якщо до самого смартфону можна підключити потрібні пристрої.

Почну з того, що телефон Samsung S7272 не вийде використовувати телефон як модем підключеного до роутера TP-Link TL-MR3220. На роутерах ASUS є така фішка. Там телефон на Android може бути в ролі модему. Правда, не знаю чи всі телефони підтримуються.

Можна спробувати TP-Link TL-MR3220 підключити до Wi-Fi мережі Samsung s7272 в режимі моста. Про це я писав в окремій інструкції: настройка роутера Tp-Link в режимі моста (WDS).

Можна спробувати і через комп'ютер з'єднати Samsung s7272 з TP-Link TL-MR3220. Тільки от я не знаю, як визначається смартфон на комп'ютері. Яке підключення він створює в мережевих підключеннях. З приводу помилки, яка у вас з'являється, я писав в статті: помилка при вирішенні загального доступу до підключення до Інтернету.