Чи потрібно платити за інтернет, якщо у мене Wi-Fi роутер?

Чи потрібно платити за інтернет, якщо у мене Wi-Fi роутер?

Швидше за все, багатьом ця стаття здасться смішною, але є дуже багато питань з приводу оплати за інтернет, при використанні Wi-Fi роутера. Дуже часто, це питання звучить ще так: "чи потрібно платити за Wi-Fi?" 🙂

Мені здається, що це два різних питання. Я маю введу:

  • Оплату за інтернет, якщо у вас встановлений Wi-Fi роутер.
  • І чи потрібно платити конкретно за Wi-Fi.

Значить так, відповідаю: якщо ви поставили у себе вдома Wi-Fi роутер, підключили до нього інтернет від вашого інтернет-провайдера, то за інтернет платити звичайно ж потрібно . Ні, ну можете не платити, і вам його просто відключать. А ось за те, що ви користуєтеся Wi-Fi мережею, за використання Wi-Fi роутера платити не потрібно .

Чи потрібно платити за Wi-Fi

У вас швидше за все раніше інтернет був підключений безпосередньо до комп'ютера. Причому, не важливо який інтернет: ADSL (через модем), звичайний Ethernet (мережевий кабель прокладений в будинок), 3G / 4G модем - все це не має значення. Вам доведеться оплачувати його що з роутером, що без.

Вся фішка Wi-Fi роутера в тому, що він дозволяє роздати цей інтернет на всі ваші пристрої: комп'ютери, ноутбуки, планшети, телефони і т. Д. Якщо при підключенні інтернету безпосередньо до комп'ютера ми могли користуватися інтернетом виключно на комп'ютері, то після установки роутера інтернет буде на всіх ваших пристроях. По кабелю, або по Wi-Fi. Додатково за це платити не потрібно. Просто оплачуємо інтернет за тарифом свого інтернет-провайдера.

Що стосується оплати за використання Wi-Fi, то тут нічого платити не потрібно. Хіба що доведеться витратиться на покупку самого Wi-Fi роутера.

Якщо ви маєте введу безкоштовний Wi-Fi інтернет в кафе, магазинах та інших закладах, то для клієнтів він як правило безкоштовний. Але, сам інтернет все рівно оплачує той же господар магазину, ресторану і т. Д.

висновки

За інтернет потрібно платити в будь-якому випадку, за тарифом вашого провайдера. За Wi-Fi платити не потрібно. Якщо у вас залишилися ще якісь питання, то питайте в коментарях.