Роздача інтернету по локальній мережі з 3G модема

Роздача інтернету по локальній мережі з 3G модема

Під час налаштування роздачі інтернету по локальній мережі з 3G модема зіткнувся з проблемою. Неможливо вибрати назву домашньої мережі (рис. 1).

Загальний доступ до інтернету в локальній мережі через 3G модем

Даний пункт з'являється лише при підключенні WI-FI приймача (рис 2), хоча в моєму розумінні зв'язку в цьому бути не повинно, але і при цьому інтернет на інших компах мережі не з'являється, поки не включиш роздачу мережі на "сервері" по WI- FI, тільки тоді з'являється інтернет по локальній мережі.

відповідь

Чесно кажучи, проблему вашу зовсім не зрозумів. Але вирішив опублікувати питання, щоб спробувати розібратися.

Скріншоти ви прикріпили однакові. Можливо, помилково. Але і на тому скріншоті нічого не ясно, тому що не відкрито меню, що випадає з доступними підключеннями. І якщо ви роздаєте загальний доступ до інтернету з 3G модема по локальній мережі, то ви повинні відкривати загальний доступ у властивостях підключення через цей модем. Або у вас це "Ethernet 2"?

Ну і зовсім не ясно до чого тут WI-FI приймач. І яка у вас схема підключення. До ПК підключений 3G модем, за яким приходить інтернет, а від комп'ютера з мережевого кабелю до роутера? Або безпосередньо до іншого комп'ютера?

Ви все можете налаштувати за схемою описаною в статті інтернет з 3G / 4G USB модему через комп'ютер на роутер і роздача по Wi-Fi.

Можете уточнити деякі моменти в коментарях. Можливо, щось конкретніше зможу підказати.