Як подивитися пароль на Wi-Fi роутера Huawei (якщо забув)?

Як подивитися пароль на Wi-Fi роутера Huawei (якщо забув)?

Привіт у мене вай-фай Huawei у мене на телефоні проводили очистку після чого у мене все скинулися і я не знаю як заново підключитися але у мене залишилися дані про вай-фае. У мене записана безпеку і IP адреса. Ось безпеку: WPA / WPA2 PSK. IP адреса: 192.168.1.3.

відповідь

Добрий день. Погано, що ви не написали яка у вас конкретно модель маршрутизатора Huawei. У вас є інші пристрої підключені до Wi-Fi мережі, пароль від якої ви забули? Є є, то ви можете подивитися пароль в їх налаштування. Я писав про це в статті: як дізнатися свій пароль від Wi-Fi.

Якщо такої можливості немає, то можна зайти в налаштування вашого роутера Huawei по IP адресою 192.168.1.3 (або 192.168.1.1). У настройки можна зайти з пристрою, що підключений до маршрутизатора по Wi-Fi, або по кабелю. Просто перейдіть в браузері за адресою 192.168.1.3. Пароль можна подивитися в розділі "WLAN".

Забув пароль від Wi-Fi роутера Huawei

Якщо не виходить, або немає можливості зайти в налаштування маршрутизатора, і немає можливості подивитися пароль на іншому пристрої, то доведеться робити скидання налаштувань роутера Huawei і налаштовувати його заново. Встановивши новий пароль на Wi-Fi.