На роутере Netis відвалюється підключення

На роутере Netis відвалюється підключення

Добрий день. Проблема така: купили новий роутер десь рік тому, і з тих пір з ним мучимося. Інтернет налаштував майстер, якого прислав провайдер, але іноді (а то і кожен день, а буває і кілька разів в день) роутер інтернет не роздає. Доводиться на кілька хвилин його вимикати з мережі, або витягувати кабель. По кабелю інет є, так що проблема не в провайдера. Ноутбук hp, Windows 7. Інтернет не лунає ні для ноутбука, ні для телефонів.

Підключення вони бачать (назва мережі), але підключитися не можуть. На телефонах значок wi-fi зі знаком оклику, на ноутбуці мережу теж зі знаком оклику. Ні кабель, ні роутер ніхто не чіпає, відвалюється саме. Іноді перезавантаження не допомагає, встромляємо кабель в ноут. У чому може бути справа? Спасибі.

відповідь

Добрий день. Ви не вказали модель роутера Netis, що дуже погано. Але я впевнений, що це якась бюджетна модель, недорога. Так як найчастіше, такі проблеми, коли роутер втрачає підключення до інтернету і його доводиться перезавантажувати, виникають на недорогих маршрутизаторах. І не тільки з маршрутизаторами компанії Netis. Це "хвороба" всіх бюджетних мережевих пристроїв.

Про цю проблему я писав в статтях: пропадає інтернет, після перезавантаження роутера з'являється. Що робити? і роутер постійно перезавантажується, або доводиться перезавантажувати.

Як правило, відбувається це через те, що роутер просто не може впорається з навантаженням і зависає. Так само не виключено, що вже є якісь дефекти (роздуті конденсатори, наприклад) на самій платі роутера, або в блоці живлення. Вони дуже чутливі до харчування, і найменші перепади в напрузі вводять роутер в ступор, і він втрачає з'єднання з провайдером. Допомагає тільки перезавантаження.

Я б спробував ще оновити прошивку роутера Netis. Можете зробити це за інструкцією як прошити роутер Netis. Потім можна скинути настройки до заводських, і налаштувати його повторно. Тільки якщо вам його налаштовував майстер від провайдера, то можливо ви не зможете самі правильно його налаштувати, і залишитеся взагалі без інтернету.